د. مرداد ۱۷ام, ۱۴۰۱

تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از هدیه کاظمی و فرزانه حیدری ورزشکاران هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی/استاندار هرمزگان: بانوان ورزشکار هرمزگان افتخار بزرگی رقم زدند

1 دقیقه خوانده شده

استاندار هرمزگان از هدیه کاظمی و فرزانه حیدری دو بانوی ورزشکار هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی جاکارتا، تجلیل و قدردانی نمود.

 

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با هدیه کاظمی و فرزانه حیدری دو بانوی ورزشکار هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی جاکارتا، عنوان کرد: حضور بانوان ورزشکار کشورمان در عرصه رقابت های بین المللی، تصویر خوبی از فرهنگ و ارزش های دینی و اعتقادی بانوان مسلمان ایرانی را به جهانیان نشان می دهد.

وی ادامه داد: ورزشکاران سفیر ملت ایران در آوردگاه مسابقات آسیایی و جهانی هستند و خوشبختانه دو بانوی ورزشکار هرمزگانی توانستند با تلاش و جدیت خود افتخار بزرگی را برای ایران اسلامی و استان هرمزگان رقم بزنند و سفیران خوبی برای این کشور و استان بودند.

استاندار هرمزگان افزود: از تلاش و کوشش نتیجه بخش شما ورزشکاران هرمزگانی تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم افتخار آفرینی های شما تداوم داشته باشد.

همتی تصریح کرد: هرگونه کمک و حمایتی را که بتوانیم از ورزشکاران هرمزگانی انجام خواهیم داد و ظرفیت های قانونی را در این راستا به کار خواهیم گرفت.

استاندار هرمزگان در پایان این دیدار از هدیه کاظمی و فرزانه حیدری دو بانوی ورزشکار هرمزگانی مدال آور در بازی های آسیایی جاکارتا، تجلیل و قدردانی نمود.

در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، هدیه کاظمی موفق به کسب مدال نقره در رشته قایقرانی و فرزانه حیدری موفق به کسب مدال نقره در رشته والیبال نشسته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *