پ. اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۰

ترویج معنویت در ایام ماه مبارک رمضان جامعه را به سوی تعالی معنوی سوق می دهد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی هموطنان، به ویژه مردم شریف و مومن استان هرمزگان تبریک گفت و بیان داشت: ایام ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای خودسازی، دوری از گناهان و ترویج معنویت در جامعه است.

وی ادامه داد: در روزهای این ماه مبارک، فضایی معنوی تمامی شهرها و روستاها را فرا می گیرد و مردم یکپارچه در کنار یکدیگر به عبادت خداوند متعال می پردازند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان رفتارهای خوبی در جامعه نمود می یابد که از جمله آن می توان به روزه داری، رعایت بسیاری از مسائل شرعی، ترویج اقامه نماز و همچنین کمک به همنوع به ویژه یاری رساندن به ایتام و فقرا اشاره نمود.

همتی بیان داشت: ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن است و مردم مسلمان در هر روز از این ماه، قرآن کریم را قرائت و مطالعه می کنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: عادات و رفتارهای بسیار نیکو و پسندیده ای که در ایام ماه مبارک رمضان ترویج می یابد، جامعه را به سوی تعالی معنوی سوق می دهد و باید تلاش کنیم چنین رفتارهایی در طول دیگر ایام سال نیز نمود خوبی داشته باشد.

وی گفت: امیدوارم طاعات و عبادات تمامی مسلمانان به ویژه مردم مسلمان ایران اسلامی و از جمله مردم مسلمان و مومن استان هرمزگان در این ماه مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *