چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

تشکیل هفت کمیته در ستاد راهبردی شهرداری بندرعباس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری بندرعباس از تشکیل هفت کمیته در ستاد راهبردی نوسازی و تحول اداری این شهرداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، محمد مهدی جهانبخش در این ارتباط اظهار کرد: مدیریت و نظام اداری در شهرداری‌ها به عنوان یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین زیرساخت‌های توسعه شهری به شمار می‌رود که بی‌توجهی به آن موجب ایجاد آسیب‌ها و مشکلات عدیده‌ای در مسیر توسعه شهری و جلب رضایت شهروندان می‌شود.

وی با اشاره به دستور شهردار بندرعباس مبنی بر جدی‌تر گرفتن ساماندهی نیروی انسانی، افزود: نوسازی و ایجاد تحول در نظام اداری و مدیریت شهرداری‌ها به عنوان یک ضرورت از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور نیز ابلاغ شده و در دستور کار قرار دارد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌انسانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف چابک‌سازی نظام اداری و تحول نیروی انسانی در هفت محور ابلاغی از سوی شهردار بندرعباس آغاز شده است.

جهانبخش با اشاره به تشکبل هفت کمیته تخصصی در همین زمینه، گفت: اعضای هر کدام از این کمیته‌ها مشخص شده و ابلاغ لازم برای آغاز کار صادر شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: هر کدام از کمیته‌های تشکیل شده دارای سیاست‌های کلی، طرح‌ها و اهداف راهبردی مشخص است که مدیریت‌های مربوطه مجری و مسئول آن هستند.

جهانبخش گفت: این کمیته‌ها با عنوان‌های استاندارسازی و برنامه‌ریزی سرمایه‌انسانی، آموزش و توسعه سرمایه‌انسانی، آمار، اطلاعات و شهرداری الکترونیک، مدیریت عملکرد، سازماندهی و ساختارهای سازمان، نظام‌های جبران خدمت و فرهنگ، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم تشکیل شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *