س. آذر ۴ام, ۱۳۹۹

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین سیاه امام سجاد (ع) و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان منعقد شد

بمنظور توانمند سازی افراد جویای کار و شناسایی فرصت های شغلی جدید
تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین سیاه امام سجاد (ع) و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان منعقد شد

بمنظور استفاده حداکثری از توانایی های بالقوه و بالفعل سپاه امام سجاد (ع) و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در راستای توانمند سازی افراد جویای کار و شناسایی فرصت های شغلی جدید با استفاده از ظرفیت های بخش تعاونی و خصوصی توسط مراکز کاریابی ها جهت اشتغالزایی جوانان بسیجی محلات هدف و توسعه کارآفرینی و کسب و کار در این مناطق, تفاهم نامه همکاری بین این دو دستگاه منعقد شد.


ایجاد زمینه همکاری متقابل در خصوص بستر سازی مناسب و تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدارومولد به بسیجیان جویای کار و متقاضیان کسب و کارهای خرد در قالب طرح های مشاغل خانگی و تشکیل تعاونی و هدایت آنها به سمت فرصت‌ها و ظرفیت‌های شغلی خالی شناسایی شده توسط دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی موجود در محلات محروم و کمتر برخوردار استان از موضوعات این تفاهم نامه است.
مشارکت در برگزاری جلسات جهت اجرایی نمودن مفاد تفاهم‌نامه فعال نمودن کانون های بسیج در جهت اجرای این تفاهم نامه همکاری از تعهدات سپاه امام سجاد است.


شناسایی و معرفی زمینه ها و فرصت های شغلی موجود استان,آشنا نمودن بسیجیان جویای کار با محیط کسب و ایجاد خودباوری از طریق طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با استفاده از ظرفیت بنگاههای اقتصادی مشمول, اختصاص اولویت اعطای تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان واجد شرایط, ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در فارغ التحصیلان دانشگاهی بسیجی از طریق طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی و برقراری معافیت حق بیمه سهم کارفرما در صورت جذب و استخدام فارغ التحصیلان بسیجی واجد شرایط از تعهدات اداره کل تعاون, کار ورفاه اجتماعی استان است.
این تفاهم نامه در هشت ماده به مدت یک سال منعقد گردید و تمدید و ادامه فعالیت، بازنگری، تصحیح و تغییرات در مفاد این تفاهمنامه با توافق طرفین انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس