چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

توجه به بهداشت برای ایجاد توسعه ی پایدار

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در دیدار با مدیران شبکه بهداشت استان هرمزگان گفت: توجه به بهداشت در صنایع بسیار حائز اهمیت است چرا که حفظ سلامت پرسنل برای ادامه‌ی روند تولید و ایجاد توسعه پایدار در درجه اولویت بالایی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در دیدار با مدیران شبکه بهداشت استان هرمزگان، پالایشگاه ستاره خلیج فارس را دارای نقشی اساسی در اقتصاد و امنیت کشور توصیف کرد و افزود: ستاره خلیج فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و متعلق به تمام مردم ایران و هرمزگان است.

وی ضمن اشاره به این موضوع که به زودی خبرهای خوبی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس به گوش مردم ایران خواهد رسید، بیان داشت: در شرایط فعلی نقش ستاره خلیج فارس نقشی استراتژیک در معادلات انرژی و امنیت منطقه است.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس تمام دستگاه‌ها را در سرپا ماندن این پالایشگاه مسئول و دخیل خواند و اظهار داشت: توجه به بهداشت در صنایع بسیار حائز اهمیت است چرا که حفظ سلامت پرسنل برای ادامه‌ی روند تولید و ایجاد توسعه پایدار در درجه اولویت بالایی قرار دارد.

وی گفت: تعامل شبکه‌ی بهداشت استان با صنایع امری ضروری است و ما توقع داریم اداره بهداشت در راستای ارتقا سطح دانش بهداشتی صنایع کلاس های آموزشی بیشتری را برگزار کند.

دادور ضمن اعلام خبر بر پا شدن غرفه‌های سنجش فشارخون در پالایشگاه ستاره خلیج فارس به مناسبت آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون بالا، گفت: در تدارک برنامه‌ای هستیم تا خانواده پرسنل را نیز در این طرح مشارکت دهیم.

گفتنی است پس از پایان این جلسه، بازدیدی از درمانگاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عمل آمد و حضار لوح یادبودی را که به مناسبت بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در نظر گرفته شده بود، امضا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *