س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

توزیع گوشت گرم به قیمت مصوب تنظیم بازاردر هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از توزیع ۵۰ تن گوشت گرم به قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم ۴۳۴هزار ریال در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، خلیل قاسمی عنوان کرد: با هماهنگی شرکت پشتیبانی امور دام مقدار۵۰  تن گوشت گرم با قیمت ۴۳۴ هزار ریال مصوب تنظیم بازار برای تنظیم بازار گوشت در استان در بین قصابان و واحدهای پروتئینی عرضه و توزیع شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به کنترل قیمت گوشت در بازار بیان داشت: امید است این میزان گوشت قرمز تا حدودی از نوسانات قیمت جلوگیری و قیمت گوشت را کنترل کند.

وی در پایان با اشاره به شرایط خاص سال و حضور مهمانان نوروزی در استان و خرید گوشت قرمز، یاد آور شد: با تدابیری که اندیشیده شده است، شرایط عرضه و توزیع گوشت طی روز‌های آینده بهبود پیدا خواهد کرد و بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان گوشت مورد نیاز شهروندان بدون هیچ کمبودی، در فضایی آرام تأمین و عرضه خواهد شد.   

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تاکید کرد: هم استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش کنند و در صورت درخواست نتیجه بازرسی موارد به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *