س. اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۹

توسعه گرها با هدف نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس حضور می یابند

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در نشست ستاد بازآفرینی استان هرمزگان خبر داد:

 توسعه گرها با هدف نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس حضور می یابند

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: با پیگیری ها و مذاکرات خوبی که با توسعه گرها در استان انجام شده، شاهد حضور و فعالیت گسترده توسعه گرها برای نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی ها خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مهندس آرش رضایی در نشست ستاد بازآفرینی استان هرمزگان که به ریاست دکتر همتی استاندار هرمزگان و با حضور مهندس پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، عنوان کرد: با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان بیشترین تعداد جلسات ستاد بازآفرینی در این استان برگزار شده و فعالیت‌های بزرگی برای نوسازی بافت های فرسوده به ویژه در محله چاهستانی های شهر بندرعباس صورت گرفته است.

رضایی خاطرنشان کرد: بافت های فرسوده ۴۶ درصد از مساحت شهر بندرعباس را تشکیل می دهند که این رقم ضرورت نوسازی این بافت ها را نشان می دهد.

وی گفت: با پیگیری ها و مذاکرات خوبی که با توسعه گرها در استان انجام شده، شاهد حضور و فعالیت گسترده توسعه گرها برای نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی ها خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان اظهار داشت: حضور و فعالیت توسعه گرها با برنامه ریزی و طراحی مناسبی که شکل می گیرد، تحولات خوبی را برای نوسازی بافت های فرسوده ایجاد خواهد کرد.

رضایی یادآور شد: مشوق‌های خوبی برای فعالیت توسعه گر ها در زمینه نوسازی بافت های فرسوده و بازآفرینی شهری در هرمزگان در نظر گرفته شده است

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس