د. آذر ۷ام, ۱۴۰۱

تولید دو پوستر با موضوع شهادت شهید فخری زاده در حوزه هنری هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

هنرمندان متعهد عرصه هنرهای تجسمی حوزه هنری هرمزگان ،  با طراحی دو پوستر فاخر و ارزشی ، ترور شهید محسن فخری زاده به دست ایادی تروریست رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را محکوم کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در پی ترور دانشمند سرافراز و متعهد صنعت هسته‌ای کشور؛ شهید محسن فخری‌زاده، هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی حوزه هنری هرمزگان با طراحی و نشر دو پوستر درباره این شهید والامقام، ترور این دانشمند برجسته به دست ایادی منحوس و تروریست استکبار جهانی را محکوم کرده و یاد و خاطره این شهید گرانقدر را پاس داشتند.

انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان ضمن تجلیل از هنرمندان تولید کننده این دو اثر فاخر ، رضا سالاری و علیرضا دستجردی ، طی سخنانی اظهار داشت : تولید و انتشار محتوای فرهنگی  با موضوع شهادت شهید فخری زاده ،  فرصت بسیار مناسبی برای نشان دادن ماهیت پلید رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی است .

وی افزود : قطعا راه این شهید بزرگوار توسط جوانان برومند کشور با شدت بیشتر از گذشته ادامه خواهد یافت؛ زیرا که دشمنان با این ترور ناجوانمردانه ثابت کردند که راه این شهید والا مقام درست و منطبق با اسلام و انقلاب اسلامی بوده است.

 

 

عوامل رژیم صهیونیستی و سازمانهای تروریستی عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری  وزارت دفاع در آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *