ش. آذر ۸ام, ۱۳۹۹

تکذیب تعطیلی واحدهای صنفی در استان/ شورای تامین مصوبه ای برای تعطیلی صنوف در هیچ جای استان اعلام نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان در اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص مصوبه شورای تامین استان برای تعطیلی واحدهای صنفی در سراسر استان را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

به استحضار مردم شریف استان هرمزگان می رساند، اخیرا اخبار و اطلاعیه هایی در برخی کانال ها، گروه ها و صفحات فضای مجازی مبنی بر مصوبه شورای تامین استان هرمزگان برای تعطیلی واحدهای صنفی، با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستانها مانند بندرعباس و میناب منتشر می شود که جعلی بوده و تکذیب می گردد.
لذا تاکید می شود شورای تامین استان هرمزگان به هیچ عنوان چنین مصوبه‌ای نداشته و برخورد قانونی با انتشار دهندگان این خبر که به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند، از طریق پلیس فتا و دستگاه‌ قضایی، پیگیری و در حال انجام است.

لازم به ذکر است که با تلاش شبانه‌روزی مجموعه دستگاه‌های اجرایی تحت نظارت و مدیریت استانداری هرمزگان، برنامه‌های پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا با جدیت در حال اجراست و تمامی مایحتاج مورد نیاز مردم استان نیز تامین شده و در حال عرضه است و ارائه خدمات از سوی واحدهای صنفی در سراسر استان ادامه دارد. هر گونه اطلاع رسانی از کانال روابط عمومی و سایت استانداری اطلاع رسانی می شود.
پیش از این نیز با همین عنوان، خبری مبنی بر تعطیلی صنوف بندرعباس نیز منتشر شده بود که تکذیب می گردد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس