پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

ثبت خاطرات عباس کمانداری رزمنده و جانباز شیمیایی هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

به همت دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری جلسه ثبت خاطرات عباس کمانداری یکی از رزمندگان و جانبازان شیمیایی هرمزگان در حوزه هنری برگزار شد. 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی حوزه هنری هرمزگان ، مسئول دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری ضمن ابراز امیدواری از فعالیت و انگیزه نویسندگان هرمزگانی در ثبت تاریخ شفاهی در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود : به لطف تلاش و همت حوزه هنری هرمزگان در برگزاری دوره‌های متعدد آموزش مصاحبه و تدوین و تربیت نیروی جوان و متعهد، امروز زمینه رشد و بالندگی نویسندگان در این حوزه فراهم گردیده و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد به ثمر رسیدن تلاش‌های آنان در ثبت و جمع‌آوری آثار دفاع مقدس و تاریخ شفاهی هرمزگان خواهیم بود.

اعظم پشت مشهدی در ادامه گفت: جلسات ثبت خاطرات عباس کمانداری به صورت هفتگی توسط خانم نغمه نقوی یکی از نویسندگان دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری به صورت مستمر در حال برگزاری می باشد.

گفتنی است؛ عباس کمانداری یکی از رزمندگان و جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس هرمزگان می‌باشد که ۵۸ ماه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور داشته و در عملیات‌های والفجر ۳، ۴،پشتیبانی عملیات والفجر ۵، خیبر، بدر،و تک هورالعظیم، کربلای 3، کربلای ۴ و ۵ و ….. شرکت نموده است.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *