پ. آذر ۱۳ام, ۱۳۹۹

ثبت ۴۶ کرونایی جدید در هرمزگان

آخرین اخبار بیماری کرونا در هرمزگان _ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ؛

دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا استان :

از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان ، ۲ هزار و ۴۹۰ بیمار با تشخیص بیماری حاد تنفسی تاکنون در مراکز درمانی استان بستری شده اند ، که ۲ هزار و ۲۰۷ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۷ هزار و ۲۹ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۵۸۵۶ نفر نیز منفی اعلام شده است.

آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۱۰۰۹ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ، تعداد ۴۶ نفر در استان که ۴۱ نفر از بندرعباس ، ۲ نفر در حاجی آباد ، ۲ نفر از میناب و یک نفر رودان بودند که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده است.

از بین افراد مبتلاشده به کرونا تاکنون ۳۶۳ نفر پس از بهبودی، ترخیص شده‌‌اند، ۵۶۲ نفر تحت مراقبت خانگی دارند و ۳۳ نفر در مراکز تکمیل درمان (نقاهت‌گاه‌ها) مراحل درمانی را طی می‌کنند و هم اکنون ۲۲ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند .

شمار فوتی ها بر اثر کرونا در هرمزگان نیز همان ۲۹ نفر باقی ماند .

بندرعباس با ۷۲۴ مورد، میناب با ۹۲ مورد ، کیش با ۵۲ مورد ، قشم با ۴۳ مورد ، حاجی آباد با ۲۷ مورد ، بندر لنگه با ۲۶ مورد ، رودان با ۱۹ مورد ، پارسیان با ۱۲ مورد ، بندر خمیر ۶ مورد ، بستک ۶ مورد و جاسک ۲ مورد نیز توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس