د. اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۹

جزیره کیش میزبان اولین کنفرانس بین المللی صلح پژوهی

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عابدین سیاحت اسفندیاری دبیر کنفرانس صلح پژوهی در نشستی با اصحاب رسانه کیش گفت: این کنفرانس از سوی مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت با هدف حمایت از اندیشمندان و نظریه پردازان ایرانی و اندیشمندان خارج از ایران برای ایجاد پل ارتباطی بین محافل علمی ایران با محافل بین المللی جمعه دهم اسفند ماه ساعت ۸ وسی دقیقه در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

وی افزود: این همایش  با مشارکت ۲۸۰نفر از اندیشمندان و صلح پژوهان ایران وجهان برگزار می شود ودر مجموع ۲۰۱ مقاله علمی با رویکرد صلح پژوهی از اندیشمندان ۲۲ کشور به دبیرخانه همایش ارسال  شده است که از این تعداد، ۳۶ مقاله به زبان انگلیسی، ۱۸ مقاله به زبان عربی و ۱۴۶ مقاله به زبان فارسی است.

رئیس مرکز بین المللی توسعه صلح ،فرهنگ و عقلانیت اظهار داشت:  دراین همایش که با رویکرد صلح و دوستی به منظور ایجاد حرکتی فراگیر در توسعه و تحکیم صلح جهانی با بهره گیری از نظرات اندیشمندان و متفکران برگزار می شود از مجموع ۲۰۱ مقاله پذیرفته شده، ۲۰ مقاله و پژوهشنامه شامل ۴ مطلب به زبان انگیسی، ۵ مطلب به زبان عربی و ۱۱ مطلب به زبان فارسی ارائه خواهد شد.

به گفته دبیر کنفرانس صلح پژوهی ، آموزش و صلح، پژوهش و صلح، عقلانیت و صلح، کرامت و صلح، ورزش و صلح، آینده پژوهی و صلح، کودکان و صلح، زنان و صلح، اخلاق و صلح، فلسفه و صلح، حقوق و صلح، سیاست و صلح، اقتصاد و صلح، تاریخ و صلح، فرهنگ و صلح، دولت و صلح، نخبگان و صلح، جامعه و صلح، خانواده و صلح، هنر و صلح، سازمان‌های بین المللی و صلح، سازمان‌های مردم نهاد و صلح، بازی‌های رایانه‌ای و صلح، بهداشت و صلح وجغرافیا و صلح محورهای برگزاری این کنفرانس ایت.

سیاحت اسفندیاری افزود: این کنفرانس به صورت آنلاین پخش می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانیwww.icpcr.comمراجعه کنند.

گفتنی است نمایه گذاری مقالات پذیرفته شده در سایت ها ی معتبر و استنادی چون سیویلیکا ، چاپ مقالات مرتبط در نشریات و اهدای گواهی تحت لیسانس دانشگاه منچستر انگلیس به مقالات پذیرفته شده و شرکت کنندگان از مزیت های این کنفرانس است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس