چ. آذر ۵ام, ۱۳۹۹

جلسه کارگروه هنری ستاد گرامیداشت دهه فجر در حوزه هنری هرمزگان

دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای هنری انقلاب اسلامی در استان هرمزگان است .

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، نخستین جلسه کمیته هنری دهه فجر انقلاب اسلامی سال ۹۸ استان هرمزگان با حضور مدیران دستگاههای فرهنگی در حوزه هنری انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد .

انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان و مسئول کمیته هنری ستاد گرامیداشت دهه فجر استان هرمزگان در این نشست با اشاره به ضرورت برنامه ریزی و تعیین هدف در اجرای برنامه های فرهنگی هنری طی سخنانی اظهار داشت : با توجه به شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط نیروهای تروریستی و جنایتکار آمریکایی ، اهمیت برنامه های دهه فجر سال ۹۸به مراتب بیشتر از سال‌های پیشین است و همه دستگاه‌های فرهنگی وظیفه دارند برای برگزاری باشکوه‌تر برنامه های  این دهه تلاش کنند ، لذا حضور هنرمندان در کنار سایر اقشار مردم  و نقش پر رنگ جامعه هنری می‌تواند در ارتقای سطح کیفی برنامه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد .

وی در ادامه افزود : وظیفه دستگاههای فرهنگی هنری این است که با استفاده از زبان هنر و ارایه تصویری هنرمندانه از انقلاب اسلامی و ایجاد زمینه حضور و مشارکت هنرمندان در جهت تبیین دستاوردها و اهداف انقلاب اسلامی ، در راستای افزایش آگاهی عمومی و جذب جوانان و ایجاد امید به آینده انقلاب اسلامی تلاش نمایند .

در این نشست که در راستای هماهنگی و هم‌افزایی نهادهای فرهنگی هنری استان در اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری متناسب با ایام‌الله دهه فجر برگزار شد، مدیران و نمایندگان دستگاههای فرهنگی به بیان برنامه های پیشنهادی خود در این ایام پرداختند.

گفتنی است حوزه هنری هرمزگان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان  به عنوان مسئول کارگروه هنری ستاد تعیین و مسئول هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی در استان هرمزگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس