ش. دی ۲۷ام, ۱۳۹۹

جهت اداره شهر توجه شهرداری بندرعباس به تمامی مسایل شهری خصوصا مسایل فرهنگی ستودنی است

فیصل دانش، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: می توان با تعامل و همکاری و با برنامه ریزی صحیح، فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و هنری شهر بندرعباس را گسترش داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فیصل دانش بیان کرد : برای مقابله با بحران بارندگی های اخیر تلاشهای زیادی از سوی دستگاههای اجرایی و شهرداری بندرعباس صورت گرفت که جا دارد از مجموعه استانداری و شهرداری تشکر و قدردانی نمود ، چراکه اگر هرکدام از این اقدامات صورت نمی گرفت معلوم نبود چه حوادث ناگواری را در پیش رو داشتیم که هر کدام می توانست تبدیل به یک بحران و  اتفاقی بزرگ شود.

دانش تصریح کرد: تیم موفق وقتی موفق است که کاپیتان خوبی داشته باشد و در حل بحران سیل بندرعباس شاهد عملکرد خوب شهردار بندرعباس در کنار تیم شهرداری بودیم که جای تشکر و قدردانی دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آنقدر شهرداری به برخی مسائل مثل فرهنگ، ورزش و … ورود کرده که ادارات  متولی آنقدر ورود نکرده اند، بعضا این ادارات به کار نظارتی و حتی انتقادی پرداخته اند، البته که ،شهرداری برای اداره شهر به تمامی مسائل شهر و در راس آن مسائل فرهنگی میبایست توجه داشته باشد.

دانش در پایان بیان داشت: ارتباط مستقیم بین فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری باعث جلوگیری از موازی کاری خواهد شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس