س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

حذف قبوض کاغذی آب از ابتدای مهرماه سال جاری

1 دقیقه خوانده شده

معاون امور مشترکین آبفای هرمزگان اعلام کرد: کلیه مشترکین آب استان از ابتدای مهرماه سال جاری به جای دریافت قبض کاغذی، اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون “علی رضایی سردره” افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به تاکید دولت بر مدیریت سبز و کاهش هزینه ها ، از ابتدای مهرماه سال جاری حذف قبوض کاغذی در راستای سیاست‌های دولت الکترونیک و تسهیل ارائه خدمات به مشترکین، اجرا خواهد شد.  

وی اضافه کرد: سامانه ثبت شماره تلفن همراه در راستای ارسال پیامکی قبوض آب و حذف قبوض کاغذی راه اندازی شده و مشترکین هرمزگانی می توانند شماره اشتراک خود را ارسال و پیامک تایید را دریافت کنند.

این مقام مسئول درخصوص جزییات این طرح گفت: مشترکین می توانند با ارسال کد اشتراک ۸ رقمی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۲۲ و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه جهت دریافت پیامک قبض اقدام کنند. 

رضایی سردره همچنین افزود: مشترکین برای غیرفعال کردن اطلاعات قبض محل سکونت قبلی خود بایستی  با ارسال پیامک( D * کد اشتراک ۸ رقمی محل سکونت قبلی) به سامانه ۳۰۰۰۴۱۲۲، نسبت به این امر اقدام نمایند.

سش

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *