پ. فروردین ۳ام, ۱۴۰۲

حضور محیط زیست هرمزگان در بیستمین نمایشگاه بین المللی دریایی جزیره کیش

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ؛ بیستمین نمایشگاه بین المللی دریایی در جزیره کیش به مدت چهار روز از مورخ بیست وششم آذرماه لغایت بیست وهشتم برگزار می گردد. در این نمایشگاه با  ۳۰۰ شرکت کننده داخلی وخارجی (۱۸شرکت کننده ) به فعالیت می پردازند.

اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان به همراه معاونت دریایی سازمان محیط زیست درفضای به وسعت ۶۰ مترمربع به مدت چهار روز در کنار یگدیگر به فعالیت می پردازند . در این غرفه اداره کل محیطزیست استان هرمزگان به معرفی مناطق مدیریت استان (تالابی دریایی) ، به نمایش گذاشتن مستندات و فیلم دریایی وسایر… می پردازد .

در این غرفه به همت معاونت دریایی سازمان محیط زیست دانش پژوهان مرکز استعدادهای درخشان دبیرستان علامه خلی (شماره ۹) که زیر نظرمرکز ملی استعدادهای درخشان دانش پژوهان جوانان کشور می باشد حضورفعالی در این غرفه دارند که می تواند به نمایش گذاشتن اختراعات آنها در نمایشگاه مذکور  از جمله : آب شیرکن الکتروخورشیدی ، دستگاه تصفیه پساب صنعتی ، سیستم یونیزاسیون آب جهت مصارف کشاورزی نام برد.

همچنین در این غرفه دستگاه زباله جمع کن چنگکی مکانیزه که در پاکیزگی نوارساحلی نقش بسزایی دارد نام برد. همچنین  در این غرفه معاونت دریایی سازمان برتشریح چگونگی تعیین رنگ پرچم در محل شناگاههای ساحلی و وضعیت کیفی شناگاههای ساحلی تمرکز دارد .

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *