ج. بهمن ۳ام, ۱۳۹۹

حضور کانون پرورش فکری هرمزگان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان در نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های مختلف در پارک ساحلی ولایت بندرعباس حضور یافت.
ناهید سلیمانی احمدی مدیر کل کانون هرمزگان، هدف از حضور کانون هرمزگان در این نمایشگاه را ارائه دستاوردهای چهل ساله کانون هرمزگان عنوان کرد و افزود: حضور کانون پرورش فکری با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده ، جهت آشنا کردن عموم مردم با دستاوردهای کانون پرورش فکری می‌باشد.
وی افزود: حضور کارشناسان و مربیان کانون در نمایشگاه ، فرصتی است که بتوانیم فعالیت‌های کانون پرورش فکری را به عموم مردم معرفی کنیم و زمینه حضور گسترده‌تر کودکان ونوجوانان را در کانون فراهم کنیم.
گفتنی است در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر همتی استاندار هرمزگان و هیات همراه ، ضمن بازدید از غرفه‌ی کانون پرورش فکری با دستاوردهای چهل‌ساله کانون هرمزگان آشنا شدند.
همچنین در بازدید برومند مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ضمن بیان ظرفیت‌های فرهنگی مشترک درخصوص اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی در حوزه کودک ونوجوان گفتگو شد.
در این نمایشگاه گوشه ای از دستاورهای انقلاب اسلامی در۵۰ غرفه در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شده که افراد هر روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۳ می توانند برای بازدید از آن به پارک ساحلی ولایت بندرعباس مراجعه کنند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس