چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

حکایت عجیب قتل یک روحانی در همدان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، روز گذشته حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی، طلبه ۴۶ ساله در شهر همدان بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به قتل رسید. بعدتر مرکز اطلاع‌رسانی ناجا اعلام کرد: فرد اصلی که اقدام به قتل روحانی همدانی کرده بود، صبح امروز (یکشنبه، ۸ اردیبهشت) در درگیری با مأموران پلیس به هلاکت رسیده است.

ماجرا از کجا آغاز شد؟ حوالی ظهر روز گذشته سرنشینان یک خودرو ۲۰۶ با سلاح گرم به مصطفی قاسمی تیراندازی کردند و او را به قتل رساندند.

حجت الاسلام محمد موسوی اصفهانی از اساتید حوزه علمیه همدان با تایید خبر حمله مسلحانه به یک روحانی همدانی، گفت: حجت الاسلام مصطفی قاسمی حدود ساعت ۱۲روز گذشته از مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان خارج شد و حدود ۲۰ متر جلوتر از درب مدرسه، توسط سرنشینان یک خودرو مورد اصابت دو گلوله کلاشینکف به سر و شکم قرار گرفت که منجر به مرگ او شد.

در نهایت خبرگزاری ایسنا به نقل از پلیس اعلام کرد: فرد اصلی که اقدام به قتل روحانی همدانی کرده بود، صبح امروز (یکشنبه، ۸ اردیبهشت) در درگیری با مأموران پلیس به هلاکت رسید.

در ادامه این اطلاعیه پلیس آمده: در پی شلیک گلوله به سمت یک روحانی و به قتل رساندن وی از سوی یکی از اوباش سابقه‌دار در همدان، تیمی ویژه از مأموران پلیس برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند. با شناسایی و دستگیری تعدادی از همدستان متهم اصلی، عامل اصلی این جنایت نیز شناسایی شد و حوالی ساعت پنج صبح امروز وی در درگیری مسلحانه با مأموران پلیس کشته شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *