س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

خط و نشان پسرِ شفر: استقلالی‌ها منتظر ما باشند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از فرهیختگان: شفر رفت اما حاشیه‌های برکناری‌اش هنوز برجسته و پررنگ است و در این خصوص حتی گمانه‌زنی‌های زیادی نیز مطرح می‌شود که البته همه این حدس و گمان‌ها بر می‌گردد به اظهارنظر جنجالی مدیرعامل استقلال و این نکته که با توافقی نزدیک به صفر قرارداد باشگاه را با شفر فسخ خواهند کرد. همین اظهارنظر کافی بود تا حدس و گمان‌ها بیشتر شود؛ عده‌ای خوش‌بین به این صحبت مدیرعامل، کار را تمام شده تلقی کرده و برخی دیگر با عینک بدبینی از غرامت و جرایم میلیاردی در صورت کشیده شدن کار به فیفا خبر دادند.

اگر چه صحبت از فسخ قرارداد توافقی و به قول آقای مدیر نزدیک به صفر با شفر مطرح است اما ساشا شفر، پسر سرمربی سابق استقلال در یک محفل خصوصی مواضع تندی نسبت به وقایع اخیر اتخاذ کرده و نشان می‌دهد آلمانی‌ها بنایی بر تعامل با مدیران این باشگاه ندارند. فرزند شفر در این خصوص گفته است: «ما هم شرایط باشگاه و نتایجی که به دست آمد را درک می‌کنیم و اتفاقا چیزی هم نمی‌خواستیم اما واقعا رفتار زشتی با ما شد. هنوز درک نمی‌کنم که چرا در آن شرایط ما را به تمرین تیم راه ندادند و از جلوی در ما را برگرداندند.»

وی درباره اینکه چه شد که ماجرا به این جا ختم شد، گفته است: «همه چیز از پنالتی دربی که تبدیل به گل نشد، آغاز شد. ما پنالتی زن تیم را معرفی کرده بودیم، اما وقتی اجازه نمی‌دهند آن بازیکن پنالتی بزند، آیا ما مقصر هستیم؟ آیا ما باید به زمین می‌رفتیم تا برای استقلال گل بزنیم؟»

صحبت‌های پایانی ساشا که همانند پدرش این روزها به‌شدت عصبانی است بوی تهدید می‌دهد. او اعلام کرده به خاطر بدرفتاری باشگاه با او و پدرش، این موضوع را تا آخر پیگیری می‌کنند و درنهایت هم یک نقل‌قول عجیب از فرزند شفر؛ «منتظر اقدام ما باشند!»

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *