پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

داوران بخش منطقه ای بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی معرفی شدند

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

رضا بابک، مریم سعادت، حمید گلی، عباس جهانگیریان، علی خانجانی و محسن هجری به عنوان داوران بخش منطقه¬ای بیست-ودومین جشنواره¬ بین¬المللی قصه¬گویی معرفی شدند.

مرحله منطقه¬ای بیست¬ودومین جشنواره بین¬المللی قصه گویی از ۱۸ آبان ماه تا چهارم آذرماه در استان های آذربایجان غربی، لرستان، فارس، خراسان رضوی و گلستان برگزار می شود و نفرات برتر ۳۱ جشنواره استانی برای راهیابی به مرحله ملی و بین المللی توانایی های خود را به داوری مخاطبان می گذارند.
رضا بابک از پیشکسوتان تئاتر کانون، عباس جهانگیریان، نویسنده و پژوهشگر، مریم سعادت کارگردان و هنرمند، علی خانجانی، مدرس قصه گویی، محسن هجری، نویسنده و پژوهشگر و حمید گلی،هنرمند حوزه نمایش کودک و نوجوان از سوی محمدرضا زمردیان، رئیس بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی به عنوان داوران مرحله منطقه ای این جشنواره معرفی شدند.
بر این اساس استان آذربایجان غربی به عنوان میزبان منطقه یک کشوری در تاریخ ۲۶ و۲۵ آبان ماه پذیرای برگزیدگان مرحله استانی جشنواره قصه گویی خواهد بود. قصه¬گویان آذربایجان شرقی،اردبیل، زنجان و قزوین در این مرحله بایکدیگر رقابت می-کنند.
همچنین استان لرستان به عنوان میزبان منطقه دو کشوری در تاریخ ۳و۴ آذرماه پذیرای برگزیدگان مرحله استانی جشنواره قصه گویی خواهد بود. قصه گویان ایلام، کردستان، کرمانشاه، مرکزی، همدان و قم در این منطقه حضور پیدا خواهند کرد.
استان فارس در تاریخ های ۱۸ و ۱۹ آبان ماه به عنوان میزبان منطقه سه کشوری پذیرای قصه گویانی از استان های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان است.
در ادامه برگزاری بخش منطقه ای جشنواره قصه گویی، استان خراسان رضوی به عنوان میزبان منطقه چهار کشوری قصه گویان برگزیده از استان های هرمزگان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد خواهدبود. ۲۸، ۲۹ و ۳۰ آبان ماه قصه گویان برگزیده در این استان قصه هایشان را برای داوران روایت می کنند.
استان گلستان نیز در تاریخ ۲۱و ۲۲ آبان ماه با حضور قصه گویانی از استان های البرز، تهران، مازندران، خراسان شمالی، سمنان و گیلان به عنوان میزبان منطقه پنج کشوری، منتخبان این مرحله را معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *