د. آذر ۷ام, ۱۴۰۱

درخواست مدیران مدارس فوتبال هرمزگان از استاندار

1 دقیقه خوانده شده

جناب آقای همتی
استاندار محترم هرمزگان
با سلام
احتراما، همانطور که مستحضرید قریب به ۷ ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور میگذرد و این بیماری فعالیت تمامی رشته های ورزشی بالخصوص ورزش فوتبال را تحت تاثیر خود قرار داده است. در این استان نیز بر خلاف دستورالعمل فدراسیون فوتبال متاسفانه هنوز بازگشایی های این رشته ورزشی انجام نشده و بیش از هفت ماه است که این باشگاهها و مدارس فوتبال تعطیل میباشند. درحالیکه در تمامی استانهای کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی از خردادماه گذشته تمرینات مدارس فوتبال آغاز شده و کودکان و نوجوانان به ورزش می پردازند. (مدارس فوتبال پرسپولیس، کیا، ساینا و …) این تعویق هفت ماهه باعث شده مدیران مدارس فوتبال و باشگاههای فوتبال با ضررهای مالی هنگفتی مواجهه شوند، بطوریکه بیش از صدها مربی رشته فوتبال در این بازه زمانی شغل خود را از دست داده اندو باشگاهداران بعلت فصل گرما و وجود شرجی فراوان دارای فرسودگی شدید شده اند.
متاسفانه برخی از مسئولین ورزشی در این شرایط بفکر حفظ میزشان و برخی دیگر بفکر یارکشی انتخاباتی برای تصدی کرسی این هیئت ورزشی پرطرفدار میباشند که چند صباحی دیگر این انتخابات در استان در حال انجام است.
لذا بانیان این رشته ورزشی عاجز و درمانده به شما پناه آورده اند. حال با توجه به مشکلات مطروحه و دستور حضرتعالی مبنی بر بازگشایی تمامی صنوف (البته با رعایت پروتکل های بهداشتی) خواهشمند است دستور فرمایند طبق دستورالعمل فداراسیون فوتبال مدارس فوتبال این استان همانند دیگر استانها بازگشایی شود تا شاهد بازگشت شور و نشاط در جامعه الخصوص کودکان و نوجوانان باشیم.

جمعی از مدیران باشگاه ها و مدارس فوتبال استان هرمزگان

 

بابک پارسا//////

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *