چ. اردیبهشت ۱ام, ۱۴۰۰

در زمان بارندگی و شرایط نا مساعد جوی مسئولین آماده خدمت به مردم و میهمانان نوروزی باشند

صبح امروز جلسه هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، صابری بخشدار مرکزی ، مراد زاده بخشدار شیبکوه و جمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی فرمانداری  ،  صبح امروز جلسه هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بندرلنگه به ریاست نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، صابری بخشدار مرکزی ، مراد زاده بخشدار شیبکوه  و جمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

فرماندار بندرلنگه در این جلسه اظهار داشت : در زمان بارندگی و شرایط نامساعد جوی تمامی مسئولین آماده خدمت به مردم و میهمانان نوروزی در شهرستان باشند .

وی افزود : سالن های ورزشی در بندرلنگه و بندرکنگ در اختیار میهمانان قرار گیرد تا در شرایط نا مساعد جوی و بارندگی با مشکل مواجه نشوند .

فرماندار بندرلنگه گفت : مدارس روستاهای بین راه که در مسیر میهمانان نوروزی قرار دارد در اختیار آن ها قرار داده و در صورت نیاز به جای اسکان از مهمانسراهای ادارات هم استفاده شود .

وی در پایان با تشکر از همکاری مسئولین و ارائه خدمات به میهمانان نوروزی از آنها خواست تا پایان تعطیلات نوروزی در شهرستان مستقر باشند .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *