س. اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۹

دعوت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، از ساکنان و گردشگران برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این پیام با تقدیر از اندیشه بلند حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به نام روز قدس و تبدیل این روز به میعادگاه مسلمانان جهان در اعلام انزجار از جنایات صهیونیست ها و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم، زنان و کودکان بی دفاع فلسطین آمده است:  روز قدس روزی است که ملت‌های آزاده‌ و تشنه عدالت در جای جای کره خاکی همگام و هم نوا با هم، ندای آزادی و آزادگی سر می‌دهند و انزجار خود را از جنایات ددمنشانه رژیم منفور صهیونیستی اعلام می کنند.

مسلمانان بیدار جهان امسال هم با شکوه تر از همیشه در روز جمعه ۱۰ خرداد مصادف با ۲۵ رمضان با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس، وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش می گذارند. و اهداف ضد انسانی و استعماری طرح معامله قرن را محکوم خواهند کرد.

جمهوری اسلامی ایران نیز که با رهنمودهای رهبری معظم انقلاب توطئه‌های استکبار جهانی و هم پیمانانش را نقش بر آب کرده است آماده تر از همیشه برای برقراری صلح و ثبات در منطقه و حمایت از مسلمانان بی دفاع فلسطین در صحنه حاضر است. 

امید است تا ساکنان مومن و متعهد جزیره کیش نیز که همواره در تمامی عرصه های سیاسی و اجتماعی و حمایت همه جانبه از انقلاب اسلامی حضوری در خور تحسین داشته اند، امسال با مشارکت حداکثری در راهپیمایی با شکوه روز قدس، نفرت و انزجار خود را از جنایات ددمنشانه صهیونیست ها اعلام کرده و مبارزات مردم مظلوم فلسطین و رشادت های بی نظیر آنان را ارج نهند. باشد که امسال در سایه لطف پروردگار متعال و هوشمندی ملت عزتمندمان روز قدس، جلوه غرور آفرینی از وحدت و همدلی مسلمانان جهان برای مبارزه با ظلم و استبداد و حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین باشد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس