دیدار رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با ۹۲ نفر از شهروندان

دیدار رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با ۹۲ نفر از شهروندان / اعاده دادرسی و تسریع روند رسیدگی در صدر مطالبات مردم در جریان برگزاری دیدار مردمی مسئولین قضایی هرمزگان ، رئیس کل دادگستری استان به همراه تنی چند از معاونین خود، پذیرای ۹۲ نفر از شهروندان بودند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در […]

دیدار رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با ۹۲ نفر از شهروندان / اعاده دادرسی و تسریع روند رسیدگی در صدر مطالبات مردم

در جریان برگزاری دیدار مردمی مسئولین قضایی هرمزگان ، رئیس کل دادگستری استان به همراه تنی چند از معاونین خود، پذیرای ۹۲ نفر از شهروندان بودند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در جریان برگزاری دیدار مردمی مسئولین قضایی استان هرمزگان ، رئیس کل دادگستری استان به همراه تنی چند از معاونین خود پذیرای ۹۲ نفر از شهروندان بودند.

WhatsApp Image 2019 07 06 at 11.16.10

براساس این گزارش ، عموماً مراجعه کنندگان خواستار اعاده دادرسی ، رسیدگی مجدد و تسریع در روند رسیدگی و اجرای احکام بودند که متناسب با درخواست های مطرح شده دستورات و ارشادات لازم توسط رئیس کل دادگستری و مسئولین قضایی استان هرمزگان صورت پذیرفت .

WhatsApp Image 2019 07 06 at 11.16.111

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در حاشیه برگزاری این ملاقات مردمی اظهار داشت: همواره راه‌های ارتباطی با مردم را به منظور شنیدن مطالبات آنها و رفع مشکلات و نواقص احتمالی گسترش می‌دهیم و برگزاری ملاقات‌های هفتگی مسئولین قضایی در سراسر هرمزگان از جمله تدابیر اتخاذ شده به این منظور است.

“بابک پارسا”