پ. بهمن ۲ام, ۱۳۹۹

رئیس جمهور یکشنبه به هرمزگان سفر می کند

استاندار هرمزگان گفت: رئیس جمهور روز یکشنبه بیست و هشتم بهمن با هدف دیدار با مردم و بهره برداری از چند طرح به هرمزگان سفر می ‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی گفتگوی خبری شبکه استانی خلیج فارس با بیان اینکه استان هرمزگان روزهای یکشنبه بیست و هشتم و دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه میزبان دکتر روحانی رئیس جمهور و جمعی از اعضای دولت خواهد بود، عنوان کرد: دکتر روحانی صبح روز یکشنه ۲۸ بهمن ماه وارد فرودگاه بندرلنگه می‌ شود و در ورزشگاه تختی این شهر با مردم دیدار می‌ کند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور عصر روز یکشنبه در نشست مشترک شورای اداری و دیدار با نخبگان چند طرح اقتصادی و عمرانی در هرمزگان را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می‌ کند که این طرح ‌ها در حوزه‌ های کشاورزی، راه، مسکن، صنعت و معدن است.

استاندار هرمزگان افزود: مهم ‌ترین برنامه رئیس جمهور در روز دوم سفر به هرمزگان، بهره برداری از فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس و نشست خبری با خبرنگاران است.

همتی بیان داشت: از تمامی مردم هرمزگان به ویژه مردم غرب استان دعوت می کنیم تا در مراسم استقبال و دیدار با رئیس جمهور کشورمان، صبح روز یکشنبه حضور یکپارچه و با شکوهی در ورزشگاه تختی بندرلنگه داشته باشند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس