ج. اردیبهشت ۱۷ام, ۱۴۰۰

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در نشست با رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان: شما، رزمندگان خط مقدم جهاد با دشمن هستید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان، ضمن تشکر از همکاری مجموعه قوه قضائیه بیان کرد : در سال گذشته با مشکلاتی از قیبل موضوع شرکت آلومینیوم و کانتینر های گوشت دپو شده در اسکله شهید رجایی روبرو بودیم که با همکاری مجموعه قوه قضائیه این مشکلات را پشت سر گذاشتیم .

به گزارش پایگاه  خبری صدای گامبرون  ، خلیل قاسمی افزود : خوشبختانه در سال گذشته، هیچ واحد تولیدی در استان که منجر به تعطیلی شود نداشتیم.

وی عنوان کرد: در بارش های اخیر هرمزگان با همکاری معادن استان در بازگشایی معابری و رودخانه ها توانستیم از هرگونه خسارت احتمالی پیشگیری کنیم.

قاسمی خاطر نشان کرد: رشد ۴۳ درصدی صادرات غیر نفتی استان نشان دهند فعالیت خوب بنگا های تولیدی استان است.

وی افزود : علی رغم همه مشکلات در سال گذشته در حوزه توسعه اکتشافات و پی جویی ها پیشرفت مثبتی داشتیم که ماحصل آن توسعه بخش معادن استان و افزایش سرمایه گذاری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تصریح کرد : تبلیغات روانی دشمن برای کاهش تولید بالاست اما ما اجازه این کار را به دشمن نخواهیم داد.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن تشکر از عملکرد مناسب حوزه صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان و آرزوی موفقیت گفت : حوزه کاری شما بسیار پر اهمیت است و بخش بزرگی از جامعه را حوزه سازمانی شما در بر می گیرد که با توجه به اهمیت کار، نیازمندحمایت دیگر دستگاههاست.

حجت الاسلام اکبری افزود : بی شک دستگاه قضایی حامی و پشتیبان شما و حوزه تولید و سرمایه گذاران است و چنانچه سرمایه گذاری به مشکلی برخورد ما از آنها حمایت خواهیم کرد و سیاست ما این است که هیچ واحد تولیدی به تعطیلی کشیده نشود.

وی بیان کرد : در موقعیت کنونی اگر بخواهیم پیشرفتی داشته باشیم باید به اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشیم تا نقشه های دشمنان به جایی نرسد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان اظهار داشت : صنعت، معدن و تجارت در عرصه تولید و اقتصاد، از رزمندگان خط مقدم جهاد با دشمن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *