چ. فروردین ۲ام, ۱۴۰۲

رسیدن به شهر زیبا در گرو رسیدگی به کارگران تنظیف شهری است

1 دقیقه خوانده شده

مجید عسکری‌زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

رسیدن به شهر زیبا در گرو رسیدگی به کارگران تنظیف شهری است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ مجید عسکری‌زاده عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: رسیدن به شهر زیبا در گرو رسیدگی به کارگران تنظیف شهری است و تا زمانی که به کارگر و رفتگر رسیدگی نشود نباید انتظار شهر پاک و زیبا را داشت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، ” مجید عسکری‌زاده ” در هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستورکار بحث و بررسی در خصوص مطالبات کارگران پیمانکاری واحد تنظیف شهرداری بندرعباس با حضور نماینده کارگران، نماینده پیمانکار پروژه تنظیف و معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس برگزار شد، با انتقاد از واگذاری پروژه‌ها به برخی افراد خاص توسط شهرداری گفت: ماده ای در قرارداد پیمانکار و شهرداری وجود دارد که به الزام بنیه مالی پیمانکار در پرداخت حداقل سه ماه از حقوق کارگر اشاره دارد، پس چرا این پیمانکار هر ماه منتظر است شهرداری پرداختی داشته باشد تا این‌ها حقوق کارگر بدهند؟
وی افزود: اگر قرار است پروژه‌ها به یک سری افراد خاص واگذار شود و از این راه آنها فربه شوند شهرداری تکلیف را مشخص کند.
عسکری زاده در ادامه گفت: خیال می‌کردیم با اجرای طرح‌هایی نظیر برترین پاکبان و غیره کارگر ما مشکلی ندارد اما متاسفانه این گونه نیست.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان راه اندازی شرکت توسعه عمران را در این امر موثر دانست و گفت: باید با تاسیس شرکت توسعه عمران پیمانکاران ضعیف را عزل کرد و امورات را مدیریت کرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *