س. اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۹

روحانی: آمریکا و اروپا صلاح ملت ایران را نمی‌خواهند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام تقی روحانی در خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه شهر رودسر با گرامیداشت ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) علاوه بر وجاهت اجتماعی در همسرداری یک همسر کامل برای حضرت علی (ع) بود.

وی بر لزوم ترویج فرهنگ زندگی حضرت زهرا (س) به‌عنوان شخصیت برگزیده جهان اسلام در جامعه تأکید کرد و افزود: با توجه به هجمه‌های دشمنان و جوامع غربی در خصوص مقام زن و ترویج بی‌بندوباری الگو گیری از سبک زندگی این بانوی بزرگ اسلام باید موردتوجه تمام زنان عالم به‌ویژه دختران و زنان ایرانی قرار گیرد.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به اجرای رزمایش مقتدرانه رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در خلیج‌فارس و اقیانوس هند تصریح کرد: زیردریایی فاتح و ناوشکن سهند که توسط جوانان ایرانی ساخته‌شده با پیام صلح و دوستی و برقراری امنیت دریانوردی در منطقه بدون نیاز به بیگانگان در این رزمایش بکار گرفته‌شده تا بار دیگر جنایتکاران اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ببینند.

وی با بیان اینکه نیروی‌های مسلح ما برای پاسداری و حراست از اسلام و نظام جمهوری اسلامی آمادگی لازم را دارند گفت: اگر دشمنان قصد تجاوز به این کشور را داشته باشند بدانند که موشک‌ها مانند صاعقه بر سرشان فرود خواهد آمد.

روحانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در بین مردم تبریز خطاب به تیم دیپلماسی که مراقب خدعه اروپایی‌ها باشند افزود: آمریکایی‌ها در برجام ثابت کردند که بدعهد بوده و پایبند به هیچ اصولی نیستند اروپایی‌ها هم مشت و لبخندشان یک معنا دارد زیاد نمی‌شود اطمینان کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا و اروپا خیر و صلاح ملت ایران را نمی‌خواهند تصریح کرد: ایران هسته‌ای بهانه است آنان با حاکمیت اسلام ناب محمدی (ص) و تمدن اسلامی مخالف‌اند و هر دفعه به دنبال یک بهانه هستند.

امام‌جمعه رودسر استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات کشور تأکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌های داخلی نیازمند حرکت آتش به اختیار جوانان است یعنی امید مقام معظم رهبری از بعضی از مسؤولین قطع‌شده و به جوانان کشور امید بسته‌اند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مدیریت نالایق بعضی از مدیران در این امر بیان کرد: عده‌ای با سران فتنه در سال ۸۸ بودند و امروز در مسند امور در رده‌های بالا هستند باید مراقبت بیشتری شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس