س. مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۹

رویداد مجازی تعاون ایونت برگزار می شود

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این اداره کل با همکاری جهاد دانشگاهی استان، رویداد مجازی “تعاون ایونت” رویدادی تخصصی جهت ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای نوین در قالب شرکتهای تعاونی را در ۱۳خرداد ماه سالجاری برگزار می کند.

هادی ابراهیمی افزود: کارآفرینان، شرکتهای تعاونی، صاحبان ایده های نو و تمامی علاقمندان بمنظور مشارکت در این رویداد مى توانند ايده هاى خود در زمينه تعاون را تا ۹ خرداد ماه به آدرس /https:/bit.ly/roshd1399 ارسال كنند.

وی اظهارداشت: رویداد مجازی تعاون ایونت راهکاری جهت ایجاد کسب و کارهای نوین در قالب شرکت های تعاونی است و می توان از این طریق پلی بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران ایجاد کرد تا نیازهای خود و ایده های موجود را شناسایی کنند.

وی اضافه کرد: در این نوع رویدادها، ایده ها از طریق کار تیمی به حداقل محصول یا خدمت قابل تولید تبدیل می شوند و سرمایه گذاران ایده هایی که قابلیت تولید را دارند، خریداری می کنند و افراد دارای ایده نیز از طریق فروش یا سهیم شدن در فرآیند تولید ایده ، صاحب درآمد می شوند.

ایونت به معنای رویداد و پیشامد است و برگزاری یک رویداد می تواند راهی برای تعامل با برندها، سایر کسب و کارها، شبکه سازی و جذب مشتریان جدید و ارتباط با آنها و همچنین معرفی و عرضه محصولات و کسب و کارهای نو و نوآوری باشد.

قابل ذکر است بیش از دو هزار و ۸۰۰ تعاونی فعال در ۱۴ رشته در بخش‌های مختلف اقتصادی ازجمله کشاورزی، صنعت، معدن، دریا، آبزی‌پروری و غیره توسط یک‌میلیون و ۴۱۳ هزار نفر عضو این تعاونی‌ها در استان هرمزگان اداره می‌شوند و این
ظرفیت‌های بسیار خوبی که در ابعاد مختلف اقتصادی در استان هرمزگان وجود دارد نشان‌دهنده زمینه بسیار مناسبی است که تعاون می‌تواند در بخش‌های مختلف بعنوان پیشران توسعه استان فعال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس