پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتبال بزرگسالان و امید به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

 تیم‌های ملی فوتبال ایران و تیم ملی فوتبال امید در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

مهرداد محمدی در دقیقه ۱۳ برای تیم ملی بزرگسالان و ابوالفضل رزاق پور در دقیقه ۶۵ برای تیم ملی امید گل زدند.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

در این دیدار شاگردان ویلموتس با لباس قرمز و شاگردان فرهاد مجیدی با لباس‌های یک دست سفید به میدان رفتند. مارک ویلموتس این بازی را از روی سکوهای ورزشگاه مشاهده کرد و دستیارانش تیم ملی بزرگسالان را هدایت کردند.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

نیمه نخست

گل: در دقیقه ۱۱ این دیدار و روی نخستین حمله جدی، مهرداد محمدی با حرکتی از سمت راست زمین تیم ملی امید و با شوتی زیبا توانست دروازه شاگردان فرهاد مجیدی را باز کند.

بعد از گل نخست شاگردان ویلموتس بازی را آرام تر دنبال کردند تا تیم ملی امید برای جبران گل خورده نبض بازی را در اختیار گیرد و در دقیقه ۱۹ علیرضا آرتا که برای سانتر به زمین ایران نفوذ کرده بود، مستقیم به سمت دروازه رشید مظاهری شوت زد که توپ با اختلاف اندک روی تور دروازه فرود آمد.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

در دقیقه ۲۲ این بازی با ضربه خشن عارف علامی، شهریار مقانلو سرنگون شد و برای دقایقی پزشکان او را مورد معالجه قرار دادند و این بازیکن بدون مشکل به بازی ادامه داد. بازی تکنیکی و حرکات فنی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان در دقایقی با پاسخ خشن تیم ملی امید همراه بود که در چندین مرحله بازیکنان تیم ملی بزرگسالان را بدون توپ زدند.

مهرداد محمدی می‌توانست در دقیقه ۲۹ مجدداً با شوت از راه دور دروازه معراج اسماعیلی را باز کند که این بار ضربه او از دقت کافی برخوردار نبود.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

در دقیقه ۳۰ این دیدار بازی با توافق از پیش مسئولان دو تیم متوقف شد تا بازیکنان برای دقایقی استراحت کنند. بعد از استراحتی کوتاه، تیم ملی امید سه تعویض انجام داد و مجدداً بازی ادامه پیدا کرد.

در دقیقه ۴۰ محمد مسلمی پور می‌توانست در مقابل محوطه شش قدم تیم ملی ایران موفق به گلزنی شود اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت. دقایقی بعد خط دفاعی تیم ملی امید دچار اشتباه شد که شهریار مقانلو از مقابل محوطه جریمه شوت زد اما ضربه او در چارچوب نبود و توپ به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار با یک گل به نفع شاگردان ویلموتس تمام شد.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم، ترکیب تیم ملی ایران کاملاً تغییر کرد. فرهاد مجیدی هم چند بازیکن از جمله رضا جبیره به جای قائدی، محمدامین اسدی به جای آزادی و محمد خدابنده لو به جای بابایی را وارد میدان کرد.

در نیمه دوم عمده حملات تیم ملی بزرگسالان از سمت راست زمین تیم ملی امید بود و پیمان رنجبری در متن حرکات تیم ملی قرار داشت. در دقیقه ۵۰ تیم ملی ایران می‌توانست با یک کار تیمی و شوت از پشت محوطه جریمه دروازه ایران را باز کند که توپ در چارچوب قرار نداشت.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

در دقیقه ۶۳ تیم ملی بزرگسالان روی اشتباه طاها شریعتی و توپ ربایی سعید واسعی صاحب موقعیت گل زد که پیمان رنجبری مقابل محوطه جریمه تیم ملی امید به توپ نرسید و این موقعیت از دست رفت.

گل: در دقیقه ۶۶، روی ناهماهنگی و اشتباه محمد محبی و احمد گوهری، تیم ملی بزرگسالان گل خورد. فرصت طلبی ابوالفضل رزاق پور در این صحنه و ضربه او به توپ منجر به گل رسیدن تیم ملی امید از زاویه بسته شد تا بازی یک بر یک شود.

در دقیقه ۶۷ شوت محمد نادری از گوشه سمت راست محوطه جریمه تیم ملی امید شوت زد که توپ او با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۳ ارسال علی کریمی با ضربه سر پیمان رنجبری همراه بود ولی نیما میرزازاد به خوبی توپ را به کرنر فرستاد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

در دقیقه ۷۳ داور بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحت کوتاهی داشته باشند و مجدد بازی بعد از دو دقیقه از سر گرفته شد.

با مصدومیت پیمان رنجبری در دقیقه ۸۰، شهریار مقانلو مجدداً وارد زمین شد. در دقیقه ۸۷ تیم ملی بزرگسالان می‌توانست به گل دوم دست یابد اما خط دفاعی تیم ملی امید جلوی این فرصت را گرفت و یک کرنر به شاگردان ویلموتس داد.

این دیدار هیچ کارت زردی نداشت اما در مواقعی با خشونت بالایی دنبال شد و در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

تیم ملی بزرگسالان (نیمه نخست): رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید آقایی، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی (گل ۱۳)، محمد کریمی، آرش رضاوند و شهریار مقانلو.

تیم ملی بزرگسالان (نیمه دوم): احمد گوهری (مهدی امینی ۶۷)، پیمان رنجبری (، محمد محبی، علی کریمی، ایمان سلیمی، سعید واسعی، محمد انصاری، مهدی شیری، مجید علیاری، محمد نادری، احمد عبدالله زاده.

زور ویلموتس به مجیدی نرسید

تیم ملی امید: معراج اسماعیلی (نیما میرزاده ۴۵)، علیرضا آرتا (محمد آقاجانپور ۳۴)، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور (ابوالفضل رزاق پور ۴۵)، اسماعیل بابایی (محمد خدا بنده لو ۴۵)، مهدی مهدیخانی (رضا کریمی ۳۴) (رضا شکاری ۴۵)، سید محمد خرم حسینی، مهدی قایدی (رضا جبیره ۴۵)، امیر روستایی (امیر حسین حسین زاده ۳۴) و محمد رضا آزادی (محمدامین اسدی ۴۵).

زور ویلموتس به مجیدی نرسید
زور ویلموتس به مجیدی نرسید
زور ویلموتس به مجیدی نرسید
زور ویلموتس به مجیدی نرسید

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *