س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

سازمان ها و نهاد های ذیربط مخازن و سطل های زباله مناسب در دسترس مردم قرار دهید!

1 دقیقه خوانده شده

دهمین نشست تشکل های غیر دولتی محیط زیست و منابع طبیعی کشور با محوریت دیپلماسی محیط زیست با تجلیل از فعالان این حوزه در اردبیل به کار خود پایان داد.


به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از خبرگزاری صداوسیما از اردبیل آیت اله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با تاکید بر حفظ منابع طبیعی ومحیط زیست افزود: منابع طبیعی متعلق به نسل های آینده نیز است وباید همگی در حفظ این میراث طبیعی تلاش کنیم.

پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی نیز گفت: گروهی که اینجا جمع شده اند نهادهای مردمی هستند که نگاه ویژه به محیط زیست، آب ، جنگل و خاک دارند و این ظرفیت می تواند نجات بخش محیط زیست باشد.

کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیزبا اشاره به کمبود امکانات  ابراز داشت: محیط زیست کشور را باید مردم حفظ کنند چرا که  با ۳هزار محیط بان نمی توانیم محیط زیست را به نحو احسن حفاظت کنیم.
سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور نیز نیز آموزش محیط بان را از برنامه های این سازمان عنوان کرد و افزود: نیاز است که سمن ها وNGOها جدی تر عمل کنند و بتوانیم در درجه اول ۸۰میلیون محیط بان در کشور داشته باشیم.

بهنامجو استاندار اردبیل نیز مشکلات پسماند وفاضلاب را از دغدغه های محیط زیست استان دانست و اضافه کرد: تمهیدات لازم جهت حل این مشکلات انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *