پ. آذر ۱۰ام, ۱۴۰۱

ستاره خلیج‌فارس نشان عالی صنعت روابط عمومی ایران را کسب کرد

1 دقیقه خوانده شده

نشان عالی پنجمین جشنواره صنعت روابط عمومی ایران طی آیینی به مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره صنعت روابط عمومی ایران که در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، نشان عالی روابط عمومی ایران به «نرگس صداقت» مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس اهدا شد.

این نشان عالی به پاس اقدامات مستمر خلاقانه و نوآورانه این واحد به مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس تعلق گرفت.

این مراسم هم‌زمان با پنجمین رخداد بررسی مسائل و چالش‌های روابط عمومی توسط مؤسسه کارگزار روابط عمومی ایران برگزار شد و روابط عمومی‌های برتر کشور در بخش‌های مختلف معرفی شدند.

گفتنی است ۱۷۰۰ اثر از ۱۱۲ سازمان و شرکت در ۱۴ بخش‌ پژوهش و افکار سنجی، مدیریت و برنامه‌ریزی، ارتباطات درون‌سازمانی، ارتباطات رسانه‌ای، ارتباطات مردمی، ارتباطات دیجیتالی، ارتباطات دیداری/ شنیداری، ارتباطات بصری، انتشارات، تبلیغات، مسئولیت اجتماعی، داستان‌سرایی، اقدامات کرونایی و خلاقانه به دبیرخانه جشنواره صنعت روابط عمومی ایران ارسال شده بود.

داوری نهایی آثار این جشنواره بر عهده محمود مختاریان، سید‌شهاب سیدمحسنی و مهدی باقریان بوده است که بر اساس ارزیابی و بررسی آثار توسط آن‌ها، ۲۳ روابط عمومی برتر معرفی شدند و روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس توانست نشان عالی این دوره از جشنواره را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *