سرپرست جديد اداره تعاون و كار قشم معرفي شد

سرپرست جديد اداره تعاون و كار قشم معرفي شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان قشم با حضور ابراهيمي مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و فرماندار اين شهرستان برگزار و”حسن سازگار” بعنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
در اين نشست فرماندار قشم گفت: تعاوني هاي شهرستان جایگاه مهمی در عرصه فعالیت های اقتصادی دارند و با توجه به اين امر، این حوزه نیازمند مدیریت توانمند و با تجربه است.
“عليرضا نصري” با بيان اينكه تعاوني ها نياز به بروز رساني دارند، افزود: با بروز رساني و پايش بخشي از مشكلات تعاوني ها تاكنون مرتفع شده و بايد اين روند ادامه داشته باشد.
وي تاكيد كرد: عمل به قانون سرلوحه كار تعاوني ها قرار گيرد و تعاوني ها ملزم به رعايت اين امر هستند.
هادي ابراهيمي مديركل تعاون، كار ورفاه اجتماعي هرمزگان نيز با اشاره به فعاليت ۶۷ گرايش تعاوني هاي اين شهرستان گفت: بسیاری از فعالیت های اقتصادی شهرستان در قالب تعاونی ها انجام می شود و اين بخش، از ظرفیت بسیاری برای ایجاد اشتغال برخوردار است.
وي با اشاره به اينكه قشم يك شهر تعاون محور است، افزود: مديريت جديد حوزه تعاون اين شهرستان، فردي با تجربه است و سابقه بيش از ۲۴ سال فعاليت در اين حوزه را دارد و اميد است كه با درايت برخي مشكلات مربوط به اين بخش رفع شود.
قابل ذكر است كه مديركل تعاون، كار ورفاه اجتماعي استان هرمزگان از اتحاديه تعاوني هاي مسكن پرتوبناي قشم كه ۱۲ تعاوني مسكن زيرمجموعه آن هستند و اتحاديه تعاوني مرزنشينان با ۱۵۳۶ نفر عضو در جزيره قشم بازديد كرد.