س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

سرپرست فرمانداری بندرعباس: حریم شهر بندرعباس ساماندهی می شود

سرپرست فرمانداری بندرعباس گفت: ساماندهی ورودی های شهر بندرعباس نیاز به یک عزم جدی دارد و باید همه دستگاههای مرتبط با کمک صنایع غرب با وظیفه ای که برای آنها مشخص می گردد برای ساماندهی و زیباسازی حریم شهر بکوشند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ،جلسه بررسی مسائل و مشکلات حریم شهر بندرعباس به ریاست عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری و با حضور مدیران کل دستگاههای مرتبط ، شهرداری بندرعباس و مجموعه صنایع غرب در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.

سرپرست فرمانداری بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: ورودی های شهر بندرعباس وضعیت مطلوبی ندارند و لازم است  دستگاههای مرتبط با همکاری صنایع غرب ساماندهی حریم شهر بندرعباس  را  در کوتاه ترین زمان متحول سازند و باعث رضایت مندی مردم و کسانی که به شهر ما سفر میکنند شوند.

وی در ادامه افزود: به زودی طرح زیباسازی حریم شهر بندرعباس با محوریت یکی از دستگاههایی که تعیین خواهیم کرد آغاز می گردد تا در فرصت باقی مانده از سال ۹۷ بتوانیم چهره حریم شهر را تغییر دهیم و مردم بتوانند بهره لازم را از فضای بوجود آمده ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: جمع آوری زباله و نخاله های ساختمانی و ایجاد یک فضای سبز مناسب از کارهایی است که باید به سرعت  در ورودی های شهر بندرعباس انجام گیرد.

عزیاله کناری در پایان تصریح کرد: با توجه به نزدیک بودن به ایام نوروز ، بخشداران در شهرها و روستاهای بخش خود پیگیری کنند تا نظافت ، بهداشت و درمان ، نصب بنر راهنمای مسافران نوروزی جهت بازدید از جاذبه های گردشگری در روستاها ، تامین روشنایی پارک و معابر در دستور کار قرار گیرد تا بتوانید بهترین خدمات را به مردم و  مهمانان نوروزی ارائه دهید.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *