پ. اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۹

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس: بندرعباس دارای ظرفیت های پنهان و پیدای فراوانی است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عزیزاله کناری در مراسم تکریم از فرماندار سابق شهرستان بندرعباس و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس، اظهار کرد: از استاندار هرمزگان که همواره بنده را به عنوان سربازی از نظام جمهوری اسلامی مورد لطف خود قرار داده اند، تشکر می کنم و امیدوارم خداوند توفیق دهد بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم باشم.

وی افزود: از نماینده ولی فقیه در هرمزگان، نماینگان مردم هرمزگان در مجلس و معاونین استاندار، تشکر می کنم که در این راه به بنده اعتماد کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس تصریح کرد: آقای پویافر دوست چندین ساله بنده بوده و بنده از ۱۱ فرماندار گذشته بندرعباس تاکنون با تمامی فرمانداران دوست بوده ام و از همه آن ها درس و تجربه آموخته ام.

کناری خاطرنشان کرد: شهرستان بندرعباس به عنوان دروازه اقتصادی کشور دارای ظرفیت های پنهان و پیدای فراوانی است و همه افراد قبل از بنده بخش هایی از این ظرفیت ها را در راستای خدمت به مردم یافته اند.

وی با بیان اینکه امیدوارم این توفیق نصیب بنده هم بشود تا بتوانیم خدماتی در خور شان مردم ارائه کنیم، عنوان کرد: عمر خدمتی کوتا است، ۴ سال قبل در این روزها معارفه آقای پویافر بوده و امروز نوبت بنده است، از همه می خواهم کمک کنند تا در این فرصت کم خدمتی در خور مردم داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس اظهار کرد: امیدوارم بتوانم خدمتگزار لایقی برای مردم شهرستان بندرعباس باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس