ج. اردیبهشت ۳ام, ۱۴۰۰

سپاهانِ بداخلاقِ امیر یک امتیاز از پرسپولیس گرفت

به گزارش پایگاه خبر ی صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰:۱۵ (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. این تساوی به درد هیچ‌کدام از دو تیم نمی‌خورد. چیزی که بیشتر در حین و قبل از بازی به چشم می‌آمد درگیری و تنش بود.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد نادری، مهدی شیری، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن (۸۳ – محمدامین اسدی)، سروش رفیعی (۶۲ – سیامک نعمتی) و علی علیپور.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، عزت الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان (۶۶ – علی قربانی)، محمد کریمی (۷۹ – حامد بحیرایی)، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی و کی‌روش استنلی.

داور:بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه ۳: محسن ربیع‌خواه با خطا روی کی‌روش استنلی پشت محوطه جریمه موقعیتی خوب را نصیب سپاهانی‌ها کرد که ضربه مهرداد محمدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: کرنر ارسالی روی دروازه سپاهان با ضربه سر نادری همراه شد که توپ سرگردان در محوطه جریمه را سعید آقایی بار دیگر راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۷: مهدی شیری از سمت راست ارسالی روی دروازه سپاهان انجام داد که موقعیت مناسبی برای پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد، اما سروش رفیعی نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه ۲۰: ضربه ایستگاهی بار دیگر برای سپاهان به دست آمد که ارسال محمد کریمی از سمت راست به تیر دوم به خوبی به سیاوش یزدانی رسید. ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه نداشت و به شکلی خطرناک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۴: احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: توپ سرگردان در محوطه جریمه پرسپولیس در نهایت پشت محوطه جریمه به کومان رسید که شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافعان حریف راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۴: پشت محوطه جریمه سپاهان توپ در موقعیت خوبی به علیپور رسید که ضربه بی‌جان این بازیکن راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۳۸: خطای مهدی کیانی به روی سروش رفیعی ضربه ایستگاهی از موقعیتی مناسب را نصیب پرسپولیسی‌ها کرد. رفیعی این ضربه را به سمت دروازه شلیک کرد که نیازمند تن به کرنر داد.

دقیقه ۳۹: کرنر ارسالی توسط رفیعی را علیپور به سمت دروازه زد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: بشار رسن توپی که پشت محوطه جریمه به دست آورده بود را با شوتی ناگهانی به سمت دروازه سپاهان شلیک کرد و توپ با فاصله‌ای بسیار کم از کنار دروازه راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۲: مهرداد محمدی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت مناسبی شد که شوت او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵۸: همکاری سروش رفیعی و مهدی ترابی در سمت چپ، منجر به ارسال رفیعی روی دروازه شد. توپ پس از عبور از روی سر علی علیپور به تیر دوم رفت و کامیابی‌نیا می‌توانست از این توپ بهره‌مند شود، اما برای ضربه زدن به توپ یک قدم کم آورد.

دقیقه ۶۵: پرسپولیسی‌ها صاحب ضربه کرنر شدند که ارسال این توپ به تیر دوم با ضربه سر محمد نادری همراه بود. ضربه سر آرام این بازیکن را کامیابی‌نیا می‌توانست با قطع کردن تبدیل به گل کند، اما توپ را نیازمند در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۵: علی قربانی با خطایی که روی احمد نوراللهی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۸: ضربه ایستگاهی غیر مستقیم برای سپاهانی‌ها را پس از پاس مهدی کیانی، سعید آقایی به سمت دروازه شلیک کرد که توپ پس از برخورد به دیوار دفاعی راهی کرنر شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *