س. بهمن ۱۱ام, ۱۴۰۱

شبکه فرسوده خط انتقال آب روستای هشدان تا دهه فجر اصلاح می شود.

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، مهندس محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک ، شب گذشته در دبدار با مردم روستا هشدان گفت: حضور ودیدار چهر به چهره با مردم شریف وزحمتکش در روستاها برای بررسی مشکلات وشنیدن مسائل مردم از زبان آنهاست .

رادمهرافزود : برخی مردم روحیه مطالبه گری کمتری دارند ولی با حضور مدیران دستگاهای اجرایی در روستاها می شود ضمن دیدار با مردم ودلگرمی آنها برخی از مشکلات که واقعا به راحتی قابل حل است در دستور کار قرار داد تا مردم نگرانی بابت این موضوعات نداشته باشند .

 

وی بیان داشت : با توجه به فاصله ۱۵ کیلومتری روستای هشدان با مرکز شهر عدم آنتن دهی تلفن های همراه وهمچنین صداو سیما جمهوری اسلامی غیر قابل قبول هست وباید به فوریت انجام شود ، البته در خصوص مشکل آنتن دهی تلفن های همراه قبلا رایزینی صورت گرفته ودر دوهته مدیران کل مربوطه از شرکت مخابرات وزیرساخت سفری به شهرستان خواهند داشت .

 

فرماندار جاسک تشریح کرد : در خصوص مشکل فرسودگی خط انتقال آب روستا ، آب وفاضلاب روستایی شهرستان مکلف است تا دهه فجر امسال این موضوع را بررسی وشبکه انتقال اب را اصلاح کند .

 

وی بیان داشت : با شرکت ها وکارخانه جات  اطراف  هشدان نیز جلسه ای گرفته می شود تا در صورت نیاز برای اشتغال اولویت را به نیروهای این روستا قرار دهند .

 

لازم به ذکر است در این دیدار ، بخشدار مرکزی ، مدیران وروسای ادارات برق ، آب وفاضلاب ، بنیاد مسکن ، مسئولان مالی دهیاری های بخش مرکزی  و روابط عمومی فرمانداری جاسک ، مهندس رادمهر فرماندار جاسک را همراهی می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *