ش. بهمن ۴ام, ۱۳۹۹

شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسید

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری ایلنا: فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از هلاکت شرور معروف شرق کشور در درگیری مسلحانه شب گذشته مأموران با قاچاقچیان مواد مخدر در مناطق کویری شهرستان طبس خبر داد.

سردار “مجید شجاع” در تشریح این خبر، اظهار داشت: با اقدامات عملیاتی و اشراف اطلاعاتی مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی بر روی فعالیت سرباندهای اشرار و قاچاقچیان حوزه کویری استان، یکی از بزرگ ترین باند های قاچاق مسلحانه مواد مخدر در شرق کشور شناسایی و دستگیری اعضای آن در دستور کار قرار گرفت .

وی اظهار داشت: با تکمیل اطلاعات مأموران مبنی بر عبور قاچاقچیان از حوزه کویری شهرستان طبس، تیم های عملیاتی مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به حوزه کویری اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: نیمه شب گذشته مأموران پس از استقرار در کویر شهرستان طبس کاروان حامل مواد مخدر اشرار مسلح را مشاهده و به آنان دستور ایست دادند.

سردار شجاع افزود: اشرار و قاچاقچیان مسلح با مشاهده مأموران به طرف آنان آتش گشوده و پلیس را با سلاح های سنگین و نیمه سنگین مورد هدف قرار دادند که با برتری آتش مأموران، اشرار زمین گیر شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: در پاک سازی محل درگیری تاکنون ۲ دستگاه موتورسیکلت متعلق به اشرار، ۱۳۹ کیلو تریاک و تعداد زیادی سلاح سنگین، نیمه سنگین و مهمات کشف شده است.

سردار شجاع خاطرنشان کرد: در این عملیات یکی از اشرار معروف منطقه شرق کشور که سرکردگی کاروان حمل مواد مخدر را نیز بر عهده داشت به هلاکت رسید و ۲ شرور زخمی و ۲ شرور دیگر نیز دستگیر شدند که عملیات پلیس برای شناسایی سایر متهمان و مرتبطان با این باند مسلح مواد مخدر ادامه دارد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس