ضرورت ایجاد کمیته های گفتگو بین کارگران و کارفرمایان در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ایجاد کمیته های گفتگو بین کارگران و کارفرمایان استان خبر داد. هادی ابراهیمی در نشست با مسوول سازمان بسیج کارگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: در راستای اصل سه جانبه گرایی و بمنظور شفاف سازی و جلوگیری از تنش های کارگری، این […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

WhatsApp Image 2019 08 10 at 09.30.50

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ایجاد کمیته های گفتگو بین کارگران و کارفرمایان استان خبر داد.
هادی ابراهیمی در نشست با مسوول سازمان بسیج کارگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: در راستای اصل سه جانبه گرایی و بمنظور شفاف سازی و جلوگیری از تنش های کارگری، این اداره کل با مرکزیت بسیج کارگری استان، کمیته های گفتگو بین کارگران و کارفرمایان را تشکیل می دهد.
وی بیان داشت: تعامل و همدلی کارگر و کارفرما نقش اساسی و مهم در افزایش و رونق تولید دارد.
ابراهیمی اظهارداشت: در راستای طرح ایران یار که توسط بسیج کارگری استان برگزار می شود، این اداره کل نیز راه اندازی باشگاه کارآفرینان را بمنظور
توانمندسازی، ارتقاء سطح خودباوری و تقویت روحیه کار و تلاش و فرهنگ کارآفرینی در بین دانش آموزان در دستور کار دارد که در این زمینه نیاز به همکاری و مشارکت بسیج کارگری دارد.
وی اضافه کرد: در این راستا تفاهم نامه همکاری با بسیج کارگری استان خواهیم داشت.
در این نشست مسوول بسیج کارگری استان گفت: بسیج کارگری برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن و ارتقای تفکر بسیجی در جامعه کارگری برنامه های مختلفی از جمله طرح ایران یار، شیفت ایثار و جلسه اخوت کارگری و کارفرمایی را اجرایی کرده و تمام توان خود را برای ارتقای تولید و بهره‌وری بکار خواهد گرفت.
سرهنگ آزادی خواستار تعامل و همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بسیج کارگری شد.