ج. اردیبهشت ۱۷ام, ۱۴۰۰

طاهره شهرکی سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم شد

با حکم رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، طاهره شهرکی به سمت سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در حکمی از طرف حمیدرضا مومنی و در سی و نهمین شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم، طاهره شهرکی به عنوان سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:
“نظر به پیشنهاد معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و با توجه به سوابق، تجربیات و تعهد سرکار عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.
امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس انقلاب اسلامی موفق و موید باشید. توفیق شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.”

وی پیش از این در سمت‌های متعددی از جمله مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار،  مدیر موزه مردم‌شناسی اداره کل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان،  سرپرست معاونت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان، مشاور در امور فرهنگی استان سیستان و بلوچستان، مدیر زیباسازی شهرداری زابل، مدرس دانشگاه و پژوهشگر، کارشناس مجری ، مشاور فرهنگی، محقق و پژوهشگر صداو سیماو … فعالیت داشته است.
طاهره شهرکی متولد زابل می باشد و دررشته های باستانشناسی، پژوهشگری و برنامه ریزی توریسم تا مقطع ارشد تحصیل نموده است.
وی همچنین تالیف و چاپ کتاب ها و مقالات علمی بسیاری را در کارنامه دارد و به عنوان سردبیر و مدیر مسوول ماهنامه بین المللی “سلام چابهار” و ماهنامه “سلام گردشگر” فعالیت داشته است.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم نیز این انتصاب شایسته را به بانو طاهره شهرکی شادباش می گوید.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *