ش. دی ۲۷ام, ۱۳۹۹

طرح بزرگ زیبا سازی در سراسر هرمزگان اجرا می شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طرح بزرگ زیبا سازی در سراسر هرمزگان اجرا می شود/تمامی فرمانداران و شهرداران شهرهای ساحلی برای ساماندهی سواحل بسیج شده اند/دستگاه های اجرایی برنامه های عملیاتی در حوزه ساماندهی سواحل ارائه و اجرا کنند/سلامت فرهنگی و زیست محیطی سواحل جدی گرفته شود

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری در جلسه ستاد ساماندهی سواحل استان هرمزگان با اشاره به نقش و اهمیت سواحل  در جذب گردشگران، عنوان کرد : دستگاه اجرایی  استان ردیف اعتباری مشخص برای ساماندهی سواحل  در بودجه سالانه پیش بینی کنند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی اقداماتی که برای  ساماندهی سواحل انجام  می دهند، مورد راستی آزمایی و رصد قرار می گیرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: کلیه دستگاه های اجرایی دخیل در امر ساماندهی سواحل در ایام پایانی سال و ایام نوروز در آمادگی کامل  باشند تا شرایط مناسبی برای مردم و گردشگران در این ایام فراهم گردد.

حیدری تصریح کرد: بروشور و کاتالوگی که شامل معرفی جزایر و سواحل استان باشد تدوین و در اختیار گردشگران قرار گیرد.

وی گفت: سلامت سواحل همچون سلامت فرهنگی ، زیست محیطی و بهداشتی  از جمله مواد مهم دیگری است که در حوزه ساماندهی سواحل باید مد نظر قرار گیرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی قوی در مناطق مختلف ساحلی و جزایر استان  از حریم و حرمت عمومی حراست گردد.

وی با اشاره به اهمیت تامین امنیت گردشگران در ایام پایانی سال و نوروز خاطرنشان کرد: حضور پر رنگ پلیس  در مناطق ساحلی که پذیرای گردشگران هستند می تواند نقش چشمگیری  در افزایش  امنیت در این مناطق ایجاد نماید و فرماندهی انتظامی استان و دریابانی برنامه های پیشنهادی خود را برای ارتقاء شاخص های امنیتی در این مناطق به ستاد ساماندهی سواحل استان ارائه نمایند.

وی با اشاره به اهمیت زیبا سازی سراسر استان به ویژه مناطق ساحلی  در هفته پایانی سال، خاطرنشان کرد: به تمامی فرمانداران ماموریت داده شده اند تمامی ظرفیت ها و امکانات شهرداری ها و دهیاری ها را در شهرستان های تابعه برای اجرای طرح زیبا سازی  بسیج نمایند.

وی گفت: در اجرای طرح زیبا سازی از ظرفیت جمعیت عظیم دانش آموزشی استان به همراه خانواده ها بهره گرفته خواهد شد و دستگاه های اجرایی از این ظرفیت بی نظیر در هفته پایانی سال در حراست و حفاظت از محیط زیست و فرهنگ سازی این مهم بهره ببرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استانداری هرمزگان اظهار داشت: طرح بزرگ و سراسری زیبا سازی استان نقش مهم و بسزایی در ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم استان  در پی خواهد داشت.

حیدری خاطرنشان کرد: دانش آموزان می توانند نماینده و سفیر دستگاه های اجرایی  در خصوص انتقال فرهنگ مهم  حفاظت از محیط زیست  در بین خانواده ها باشند و استفاده از این ظرفیت نیازمند برنامه ریزی و همت دستگاه های مسئول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس