ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

طرح تفکیک زباله از مبداء اجرایی می‌شود

1 دقیقه خوانده شده

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از اجرای طرح تفیکیک زباله در مبداء با عنوان«تپش» طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، اسماعیل موحدی‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح کاهش هزینه‌های جمع‌آوری پسماند و تبیین فرهنگ جداسازی زباله‌های قابل بازیافت است.

وی با تاکید بر اینکه تغییر نوع نگاه و نگرش شهروندان در برخورد با پسماند و زباله‌ها نیز مهمترین هدف از اجرای این طرح است، افزود: این طرح هدفمند با همکاری بخش خصوصی و با بهره‌گیری از تبلیغات محیطی و فضای مجازی انجام می‌شود.

معاون خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه«تپش» اختصار تفکیک پسماند شهر است، تصریح کرد: به منظور اجرای هرچه بهتر این طرح، از آموزشگران مناسب و مجرب نیز بهره‌گیری شده و این افراد با ارایه آموزش‌های مربوطه به شهروندان نقش قابل توجهی در اجرای طرح دارند.

موحدی‌نژاد بیان کرد: ایجاد بانک اطلاعات مکانی و محلات هدف به منظور اجرای هرچه بهتر این پروژه در دستور کار قرار داشته و اجرای مرحله اصلی طرح نیز بزودی آغاز می‌شود.

این مقام مسئول گفت: بهره‌گیری از توان پیمانکاران تنظیف نیز در اجرای این طرح مدنظر قرار داشته و در ارتباط با این طرح ۱۸ نفر آموزش‌گر و همچنین ناظران مربوط به طرح فعالیت خواهند داشت.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *