طرح محله پاک نیازمند تلاش جدی دستگاههای متولی و مشارکت حداکثری اهالی محلات آسیب پذیر است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای اجرایی شدن طرح محله پاک و عاری از مواد مخدر بیش از هر چیزی نیاز به تلاش جدی دستگاههای متولی ، حضور و مشارکت حداکثری مردم محلات آسیب دیده و همراهی آنها وجود دارد. دکتر عباس میرزاد در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای اجرایی شدن طرح محله پاک و عاری از مواد مخدر بیش از هر چیزی نیاز به تلاش جدی دستگاههای متولی ، حضور و مشارکت حداکثری مردم محلات آسیب دیده و همراهی آنها وجود دارد.

دکتر عباس میرزاد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات محله آیت الله غفاری در دفتر تسهیلگری این محله با حضور دکتر مرادی نماینده محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی ، افزود: تجربه نشان داده که مشارکت مردمی می تواند کارهای بزرگ و سخت را سهل و آسان کند و هیچ گاه مسئولان بتنهایی و بدون حضور مردم نمی توانند تحولی اساسی را خصوصا در حوزه اجتماعی در منطقه ای ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر استان هرمزگان دارای ۱۵ محله آسیب پذیر است که مردم اکثر این محلات خواستار تغییرات اساسی در وضعیت اجتماعی آنها هستند و این امر می‌تواند نقطه عطفی در کاهش و رفع آسیب های اجتماعی اینگونه محلات باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر تهیه طرح جامع محله پاک در آینده نزدیک تاکید کرد و گفت: این طرح باید ابتدا به صورت آزمایشی در یکی از محلات آسیب پذیر بندرعباس اجرایی و پس از رسیدن به نتیجه مطلوب در سایر محلات آسیب پذیر استان اجرایی خواهد شد .

“بابک پارسا”