س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس به زودی آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در بیست و پنجمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان، عنوان کرد: فلسفه وجود مدیران در نظام اسلامی انجام وظایف ذاتی و ارائه خدمت بی منت به مردم است.

وی گفت: مدیران وظیفه دارند در هر شرایطی بر مجموعه کاری خود برای پیشبرد امور و تامین رفاه مردم نظارت و اشراف کامل داشته باشند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر تامین به موقع گاز خانگی مورد نیاز مردم استان، تصریح کرد: اقدامات شرکت پخش فرآورده های نفتی استان برای تامین به موقع گاز خانگی مورد نیاز مردم استان با قوت تداوم پیدا کند.

حیدری خاطرنشان کرد: شرکت پخش فرآورده های نفتی استان هماهنگی نزدیکی با فرمانداران شهرستان های تابعه استان در تامین به موقع گاز خانگی مورد نیاز استان داشته باشد تا در مسیر ارائه خدمات به مردم شریف استان خللی وارد نگردد.

وی با اشاره به اهمیت تسریع در اقدامات برای تنظیم بازار ماهی استان، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی دستگاه های متولی برای تنظیم بازار ماهی استان با قوت تداوم پیدا کند و در این زمینه تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله وجود دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: فرمانداری شهرستان بندرعباس مسئولیت مهمی برای تنظیم بازار محصول ماهی با همکاری جهاد کشاورزی، شیلات و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر عهده دارد.

حیدری با اشاره به عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس، خاطرنشان کرد: با هدف تنظیم بازار ماهی استان به زودی عرضه مستقیم این محصول در چند نقطه از شهر بندرعباس آغاز می شود.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطرنشان کرد: عرضه مستقیم ماهی با همکاری اتحادیه تعاونی صیادان و شیلات استان در بندرعباس صورت خواهد پذیرفت.

وی گفت: فرمانداری بندرعباس با همکاری شهرداری نسبت به تامین دو مکان مناسب برای عرضه مستقیم ماهی توسط اتحادیه تعاونی صیادان و شیلات استان مسئولیت دارد و نسبت به تحقق این مهم هر چه سریعتر اقدام کند.

حیدری خاطرنشان کرد: عرضه مستقیم ماهی در شهر بندرعباس با هدف حذف دلالان و واسطه ها از بازار این محصول و رسیدن ماهی با قیمت مناسب به دست مصرف کننده صورت می پذیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بیان داشت: بازار ماهی استان باید به گونه ای مدیریت شود که صیادان استان و مصرف کنندگان ماهی متضرر نشوند و در این زمینه سازمان جهاد کشاورزی، شیلات و سازمان صنعت، معدن و تجارت مسئولیت مهمی دارند.

حیدری تصریح کرد: با مشخص شدن زمان و مکان دقیق عرضه مستقیم ماهی در بندرعباس در این زمینه از طریق رسانه ها به ویژه صداوسیما برای آگاهی عموم اطلاع رسانی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *