پ. اسفند ۷ام, ۱۳۹۹

عرضه هرگونه مواد غذایی بدون هویت در سوپرمارکت ها ممنوع می باشد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سومین جلسه ساماندهی و بهداشت واحدهای نانوایی به ریاست عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری با حضور دکترمرتضوی مدیرداروی استان ، دکتر میرزاده رئیس مرکزبهداشت شهرستان بندرعباس، آقای احترامی و مهرنوش از اتحادیه نانوایان در محل این فرمانداری تشکیل گردید. سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: به منظور رعایت بهداشت و عرضه نان با کیفیت به شهروندان عزیز شهرستان بندرعباس ، باتوجه به شرایط نامطلوب فعلی توزیع نان در سطح سوپرمارکت ها و سایر اغذیه فروشان ، باید از شنبه مورخ ۱۱/۱۲/۹۷ نان توزیعی در سوپرمارکت ها فقط در قالب بسته بندی های اعلامی توسط اتحادیه انجام گیرد و در این بسته بندی ها اطلاعات اولیه نان تولیدی شامل آدرس واحدهای نانوایی ، تلفن نانوایی ، تلفن رسیدگی به مسائل بهداشتی نان ، تاریخ تولید نان ،تاریخ انقضاء درج گردد.

وی در ادامه افزود: برای حمایت از نانوایان جهت به روز رسانی تجهیزات مربوطه باید واحدهای نانوایی نان مورد نیاز سوپرمارکت های محله مربوطه را تامین و در بسته بندی های مورد تائید اتحادیه تحویل نمایند. این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: عرضه هرگونه مواد غذایی بدون هویت توسط کلیه سوپرمارکت ها ممنوع و باید اتحادیه سوپرمارکت داران ، معاونت غذا و دارو و مرکزبهداشت شهرستان مصوبه جلسه مذکور را اجرا نموده و اتحادیه سوپرمارکت داران نیز واحدهای تحت پوشش را راهنمایی و هماهنگی های لازم را بعمل آورد.

کناری تصریح کرد: واحد های نانوایی از روز شنبه مورخ ۱۰/۱۲/۹۷ جهت دریافت کد نظارتی به معاونت غذا و دارو شهرستان بندرعباس مراجعه و نسبت به اخذ کد مربوطه اقدام نمایند. در غیر این صورت بسته بندی و توزیع نان آن واحد مذبور از اول اردیبهشت ۱۳۹۸ ممنوع خواهد گردید. سرپرست فرمانداری بندرعباس در پایان گفت: اطلاع رسانی به واحدهای نانوایی بر عهده اتحادیه نانوایان و اطلاع رسانی و هماهنگی با سوپرمارکت ها بر عهده اتحادیه اغذیه فروشان می باشد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس