ی. بهمن ۵ام, ۱۳۹۹

عملیاتی شدن طرح تاپ در سال رونق تولید

1 دقیقه خوانده شده

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان  گفت : طرح توانمندسازی تولید ، توسعه و اشتغال پایدار در سال تولید در سطح بنگاههای صنعتی ، معدنی و تجاری استان عملیاتی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ خلیل قاسمی بیان کرد : طرح ملی توانمند سازی تولید و اشتغال پایدار طرحی است که هدف آن توسعه دانش بنیان بنگاهها از طریق دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، ارتقا سطح مهارت فارغ التحصیلان مشمول خدمت سربازی و تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه می باشد.

وی افزود : به منظور کاربردی نمودن دانش و یافته های جدید علمی ، اعضای هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در استان از طریق خلق ارزش افزوده جدید و تامین اشتغال می توانند در این طرح شرکت نمایند.

قاسمی خاطر نشان کرد : این طرح از پروژه های اولویت دار وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال جاری می باشد که فاز نخست آن از ابتدای سال ۹۸ در دو بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که تمایل دارند پایان نامه های خود را بصورت مسئله محور انجام دهند و همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی که مایلند در قالب طرح پسا دکتری صنعتی و فرصت مطالعاتی در بنگاههای صنعتی و معدنی و تجاری فعالیت کند اجرا می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد : واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان می توانند به منظور بهره مندی از مزایای طرح تاپ تا پایان اردیبهشت سالجاری نسبت به ثبت نام و درج نیاز های پژوهشی و فناورانه خود در سامانه این طرح ، به نشانی  www.iranetop.ir  اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس