ش. آذر ۱۵ام, ۱۳۹۹

هنرمندان حوزه هنری هرمزگان ، جهت اجرای عموم نمایش ” غراب شیطان ” به تهران اعزام شدند.
نمایش ” غراب شیطان ” از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری هرمزگان ، نوشته رضا گشتاسب و به کارگردانی حسن سبحانی ، جهت اجرای عموم در تماشاخانه مهر حوزه هنری ، به تهران اعزام شد .

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان ضمن اعلام این خبر افزود : نمایش «غراب شیطان» از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری استان هرمزگان و با موضوع دفاع مقدس است که از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ آذر ماه ۹۸ به مدت ۱۰ شب در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تهران . تقاطع حافظ و سمیه به روی صحنه خواهد رفت.
وی در ادامه ضمن تشکر از امور استانها و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به دلیل حمایت از هنرمندان مراکز استانی اظهار داشت : این نمایش با حضور در جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر و جشنواره تئاتر استان هرمزگان موفق به کسب عناوین و رتبه های متعددی گردید و به عنوان نمایش برتر ، به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی گردید.
پیش دار افزود : نمایش ” غراب شیطان ” نوشته رضا گشتاسب و به کارگردانی حسن سبحانی است که در این اثر شیوا قاسمی ، حسین اصیلی ، جعفر قاسمی ، فرشاد اسلامی ، احمد رنجبرنیا ، فاطمه احمدی نسب ، رومینا احمدی و… به ایفای نقش می پردازند.
انوشیروان پیش دار با با تاکید بر تولید آثار ارزشی در حوزه دفاع مقدس بیان داشت: : فراهم سازی زمینه تولید و ارائه آثار نمایشی فاخر ، تشویق هنرمندان به تولید آثار هنری بر اساس مضامین دفاع مقدس ، توجه جدی به آثار نمایشی ارزشی ، حمایت از خلاقیتهای نمایشی هنرمندان استان از اهداف تولید و اجرای این نمایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس