ج. اردیبهشت ۱۷ام, ۱۴۰۰

فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد در استان هرمزگان افتتاح شد

طی مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد در استان هرمزگان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری با حضور در منطقه ایسین بندرعباس فاز اول مرکز حمایت از بهبود یافتگان پس از ترک اعتیاد که با مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و بهزیستی استان با ظرفیت پذیرش برای ۳۰ نفر معتاد بهبود یافته احداث شده است را با همراهی مدیران حوزه معاونت اجتماعی قوه قضائیه ، سازمان بهزیستی کشور و مدیران استانی مورد بهره برداری قرار داد.

در مرکز صیانت و حمایت از بهبود یافتگان استان به بهبود یافتگان استان پس از ترک اعتیاد خدماتی همچون ادامه روند تکمیل سیر درمان، اشتغالزایی و خدمات مدد کاری ارائه می گردد.

معاون استاندار هرمزگان پس از آئین بهره برداری از مرکز حمایت از بهبود یافتگان از بخش های مختلف این مرکز شامل بخش های توانمند سازی و اشتغالزایی بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات صورت پذیرفته برای حمایت و توانمند سازی معتادان بهبود یافته استان پس از ترک اعتیاد قرار گرفت.

دکتر ایرج حیدری در جریان این بازدید بیان داشت: حمایت ها برای افزایش روند خدمات در مرکز حمایت از متعادان بهبود یافته پس از سیر مراحل اعتیاد با قوت تداوم پیدا خواهد کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان همچنین از اقدامات و برنامه ریزی های صورت پذیرفته شده در مرکز حمایت از بهبود یافتگان استان پس از ترک اعتیاد برای بازگرداندن دوباره معتادان به جامعه با ترک آسیب جدی اعتیاد قدردانی نمود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *