س. آذر ۱۱ام, ۱۳۹۹

فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی ویژه تالابهای ایران با عنوان «مهر تالاب»

1 دقیقه خوانده شده
مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران ضمن تاکید بر اهمیت موضوع تالاب ها و نیاز روز افزون به گسترش فرهنگ عمومی و افزایش مطالبه‌گری شهروندان و توجه بیش از پیش به مقوله حفاظت از تالابهای زیبا و ارزشمند از برگزاری سومین دوره مسابقه عکاسی ویژه تالابهای ایران با عنوان «مهر تالاب» کشور با مشارکت سازمان حفاظت محیط‌زیست و برنامه عمران سازمان ملل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، این مسابقه در دو بخش برگزار می شود: بخش اول: عکسهایی که با دوربین تلفن همراه و یا دوربین های غیر حرفه ای ( کامپکت) ثبت شده باشد؛بخش دوم:تصاویری که که با دوربین حرفه ای عکاسی ثبت شده باشد.

شرکت در مسابقه برای تمامی افراد  آزاد است و عکس های ارسالی در این مسابقه باید توسط خود شخص تهیه شده باشد.
هر فایل عکس باید با نام عکاس و تاریخ عکس برداری و منطقه جغرافیایی عکس نام گذاری شود.

مثال (Ali Ahmadi-10 MEHR-URMIA  ) : و باید به همراه عکسهای ارسالی یک فایل متنی شامل مشخصات عکاس، نام و نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر، شماره تماس همراه و ثابت، آدرس پستی و آدرس ایمیل ارسال شود؛

شرکت کنندگان باید نسخه اصلی عکس را در صورت نیاز به دبیرخانه ارسال نمایند.

عکس های ارسالی در بخش حرفه ای باید در فرمت JPEG و دارای حداقل۱۲ مگاپیکسل باشند؛

هرگونه ویرایش اغراق شده که جنبه اسنادی عکس را از بین ببرد منجر به حذف عکس خواهد شد البته تغییر کنتراست، سیاه و سفید کردن، اصلاح رنگ و کراپ عکس بلا مانع است.

عکس های ارسالی نباید دارای امضاء عکاس، تاریخ، پاسپارتو، قاب، حاشیه، واترمارک و لوگو باشند.

شایسته است از ارسال آثاری که در دیگر جشنواره ها شرکت داده شده اند در این مسابقه خودداری کنند.

در صورت راه یابی عکس ها به نمایشگاه ، شرکت کننده باید اصل فایل خروجی دوربین را در اختیار برگزار کننده قرار دهد تا امکان چاپ عکس ها در ابعاد و کیفیت استاندارد برای ارائه در نمایشگاه فراهم شود.

به شرکت کنندگانی که اثر آن ها برای نمایش در نمایشگاه جانبی در مراسم روز جهانی تالاب ها پذیرفته شده باشد، اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت در این مسابقه به معنای پذیرش شرایط مسابقه بوده و برگزارکننده مجاز به استــفاده از تـمام یا بخشی از عکس ها در برای  امور آموزشی، نــمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی است.

مهلت ارسال آثار سومین دوره مسابقه عکاسی ویژه تالابهای ایران با عنوان «مهر تالاب»تا تاریخ۲۰  آبان ماه است.

شرکت در مسابقه از دو طریق امکان پذیر است:
۱٫   ارسال آثار از طریق شماره  واتس اپ  ۰۹۳۳۳۸۸۳۰۹۳
۲٫   ارسال آثار از طریق ایمیل WWD2021ir@gmail.com

جوایز:
برگزیدگان این مسابقه (نفرات اول تا سوم) هم در بخش حرفه ای و هم در بخش تلفن همراه به حضور برای شرکت در مراسم روز جهانی تالاب ها دعوت شده و با جوایز نقدی و دیپلم افتخار، از ایشان تقدیر به عمل خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس