ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

فرماندار بندرعباس:نباید سلامت مردم مورد تهدید قرار گیرد

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعاس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.

فرماندار بندرعباس در شروع جلسه اظهار داشت: در نیمه دوم سال جاری قرار داریم و لازم است فعالت های بیشتری صورت گیرد تا اینکه دستورالعمل های مطرح شده در جلسه به نتایج مطلوبی منجر شود.

وی در ادامه گفت: با شروع مانور سلامت کار اکیپ های مرکز بهداشت سرکشی از ادارات و سازمانها را شروع خواهند کرد و وضعیت سلامت کارکنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: مرکز بهداشت بازدید های مستمر خود را از محیط هایی که مردم بیشتر با آنها سرو کار دارند مانند رستورانها ، اغذیه فروشی ها و…. را ادامه دهد تا سلامت مردم مورد تهدید قرار نگیرد.

پویافر با تاکید برجمع آوری قلیان در سطح ساحل بندرعباس تصریح کرد: وضعیت شهر بندرعباس در مکانهایی که محل تفریح مردم است باید تغییر پیدا کند و تا بحال اقداماتی هم صورت گرفته اما کافی نیست و لازم است دستگاههای مرتبط اقدام اساسی را در دستور کار خود داشته باشند.

فرماندار بندرعباس در پایان عنوان کرد: یکی از مواردی که سلامت مردم را تهدید میکند فاضلاب های رها شده است. که امیدواریم با اجرای طرح جمع آوری فاضلاب شهری بندرعباس در ستاد باز آفرینی و طرح تحول محلات این معضل هم برطرف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *